jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۹۱۶۶   ۲۲ مهر ۱۳۸۷  |  ۰۱:۰۵

هاشمی رفسنجانی تاکید کرد

ضرورت نهادینه شدن تحزب در ایران‌

گروه سیاسی: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار امیدواری کرد که تحزب به عنوان نیاز امروز جهان، در کشور ما نهادینه شود. به گزارش مهر، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، در دیدار اعضای شورای مرکزی خانه احزاب استان گیلان رشد تحزب را عاملی برای رشد آگاهی جامعه دانست و اظهار کرد: نظام اسلامی از نخستین سال‌های پس از پیروزی به احزاب توجه کرده است و الان نیز احزاب باید با تحلیل‌های خود مردم را به حضور بیشتر در انتخابات درست به عنوان مولفه اصلی دموکراسی ترغیب کنند.

وی حضور مردم را ساده‌ترین و درست‌ترین روش برای تقویت نظام در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی دانست و گفت: نباید بگذاریم قدر و منزلت نظام در نگاه بین‌المللی تنزل یابد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تحلیل حوادث عراق و افغانستان و نتایج حضور آمریکا در منطقه گفت: به لطف خداوند، همه تهدیدها، فرصتی برای تقویت جایگاه انقلاب شده و در ادامه نیز می‌توانیم با اتکا به مردم و مدیریت بحران‌ها، در سطح منطقه و حتی جهان نقش‌آفرینی کنیم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر