jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۷۷۱۳   ۱۶ مهر ۱۳۸۷  |  ۰۰:۳۷

امیر لعلی: قانون مالیات بر ارزش افزوده در حالی با هدف اصلاح ساختار نظام مالیاتی کشور از ابتدای مهرماه ابلاغ شده است که ابهاماتی در چگونگی اجرای آن وجود دارد. مالیات بر مصرف به میزان 3 درصد در این قانون دیده شده است که این موضوع بازار برخی اقلام را تحت تاثیر قرار داده است. لوازم خانگی از ابتدای این هفته به بهانه اجرای مالیات بر ارزش افزوده افزایش 10 درصدی قیمت را تجربه کرده‌اند. از بازار طلا و جواهر نیز خبر می‌رسد که نابسامانی در این بازار به دلیل ابهام در اجرای این قانون رخ داده است.

موج مخملی گرانی به بهانه مالیات بر ارزش افزوده در حالی همه‌گیر می‌شود که واحدهای صنفی تولیدی و توزیعی بخوبی در جریان چگونگی اجرای این قانون قرار ندارند. در این شرایط مسوولان وزارت بازرگانی هم بر عدم تاثیر قانون مالیات بر ارزش افزوده تاکید دارند. میرکاظمی در این خصوص می‌گوید: 3 درصد مالیات بر ارزش افزوده در حالی اخذ می‌شود که 3 درصد تجمیع عوارض حذف شده است، در این شرایط نباید کالایی به خاطر قانون مالیات بر ارزش افزوده گران شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر