jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۶۷۹۷   ۱۳ مهر ۱۳۸۷  |  ۰۰:۰۹

گروه رسانه:مجید مظفری در آینده نزدیک سریال مسافر اکباتان را در شهر همدان مقابل دوربین می‌برد. فیلمنامه مسافر اکباتان را روح‌الله صدیقی نوشته است و داستان آن درباره مردی است که از سازمان میراث فرهنگی بازنشسته می‌شود و به زادگاه خود همدان برمی‌گردد. او زمین‌های زیادی در این شهر دارد به همین دلیل فرزندان خود را از داخل و خارج ایران فرا می‌خواند تا در حیات خود ارثیه هر کدام از آنها را بدهد. فرزندان او که در کشورهای آلمان، فرانسه و آمریکا زندگی می‌کنند نمی‌توانند به ایران بیایند، به همین دلیل فرزندان خود را می‌فرستند. یکی از فرزندان او از شیراز می‌آید.یکی از برادران مرد شهید شده است واو برادرزاده خود را به همدان دعوت می‌کند. همه درهمدان دور هم جمع می‌شوند تا درکنار پدر بزرگ با میراث خود آشنا شوند.

مجید مظفری که تهیه کنندگی مسافر اکباتان را نیز به عهده دارد درباره انگیزه خود از ساخت این سریال گفت:مسافر اکباتان به سفارش استانداری همدان در شبکه یک سیما تولید می‌شود. این سریال بررسی کاملی درباره گویش، فرهنگ، مکان‌های دیدنی، باورهای دینی و...همدان دارد. نوه‌های مرد از خارج کشور به ایران می‌آیند بنابراین نوع نگاه آنها به ایران و میراث فرهنگی ایران نیز به نمایش در می‌آید.

یک شنبه شب در بخش اخبار فرهنگی شبکه 2 سیما این خبر که مجید مظفری تصمیم دارد سریال مسافر اکباتان را با بازی عزت الله انتظامی مقابل دوربین ببرد، زیر نویس شد. مظفری درباره حضور انتظامی در این سریال با ابراز شگفتی از شنیدن این خبر گفت: آقای انتظامی بازیگری هستند که من دوست دارم با ایشان کار کنم اما فکر نمی‌کنم ایشان از این نقش خوششان بیاید و بازی در این سریال را بپذیرند و من متعجبم که این خبر چگونه منتشر شده و به اخبار شبکه 2 سیما رسیده است، چون من تاکنون از این سریال خبری به جایی نداده‌ام.

مظفری در ادامه با ذکر این نکته که تاکنون حضور فرهاد مافی به عنوان تصویربردار با سریال قطعی شده است،گفت: هنوز با هیچ بازیگری برای حضور در سریال صحبت نکرده‌ام. اما بازیگرانی چون عزت‌الله انتظامی، علی نصیریان، جمشید مشایخی و محمدعلی کشاورز برای بازی در نقش پدر بزرگ مناسب هستند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جلوه‌ اقتدار ملی

جلوه‌ اقتدار ملی

درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 و مشارکت مردم در آن باید چند نکته را مورد توجه قرار داد.

ایستگاه آخر مناظره

ایستگاه آخر مناظره

مناظره‌ های انتخاباتی ریاست‌جمهوری به بخش جدایی‌ناپذیر از رقابت‌ ها تبدیل شده‌است.

بازار دارو بیمار است

بازار دارو بیمار است

چالش‌های زیادی در صنعت داروسازی کشور وجود دارد. چالش مهم این روزها اما کمبود دارو است.

گفتگو

بیشتر
معروف، بزرگتر ماست

صابر کاظمی، ملی‌پوش والیبال در گفت‌وگو با جام‌جم: آرزوی هر بازیکنی هست که شاگرد آلکنو باشد

معروف، بزرگتر ماست

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر