jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۰۶۳۵۱   ۱۲ مهر ۱۳۸۷  |  ۱۷:۵۷

رئیس سازمان ثبت احوال خبر داد:

کاهش ازدواج و طلاق در شهریور

سید احمد قشمی رئیس سازمان ثبت احوال از کاهش 14 درصدی ازدواج و همچنین کاهش 6 درصدی طلاق و فوت در شهریور ماه امسال خبر داد.

قشمی در گفتگو با مهر با بیان اینکه 2 هزار و 527 واقعه طلاق در شهریورماه امسال ثبت شده است، گفت: این واقعه با 6 درصد کاهش نسبت به مرداد ماه روبرو بوده است.

وی از کاهش 14 درصدی ازدواج در شهریور ماه نسبت به ماه قبل آن خبر داد و افزود: در مرداد ماه 13 هزار و 622 واقعه ازدواج در دفاتر رسمی ثبت شده است که این رقم در شهریور به 11 هزار و 526 واقعه رسیده است.

رئیس سازمان ثبت احوال گفت: 5 هزار و 26 واقعه فوت نیز در شهریور ماه ثبت شده است که این آمار نیز نسبت به ماه گذشته خود 6 درصد کاهش داشته است.

وی با اشاره به اینکه میزان ولادت در شهریور ماه  1.5 درصد در مقایسه با ماه گذشته افزایش داشته است، اظهار داشت: 18 هزار و 418 نوزاد طی این مدت متولد شده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محیط‌ زیست نیازمند تحول

محیط‌ زیست نیازمند تحول

دولت سیزدهم در گام‌اول باید دریاچه ارومیه و اتفاقاتی را که پیرامون آن افتاد از لوث ناکارآمدی‌ ها پاک کند. در مرحله بعد باید نظارتی دقیق بر تمام عملکردهای صورت‌گرفته داشته باشد و پس از آن به قید فوریت برنامه عملیاتی کارآمدی درباره احیای دریاچه ارومیه تهیه کند.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر