jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۰۳۷۸۸   ۳۱ شهريور ۱۳۸۷  |  ۱۲:۰۳

مزاحم تلفنی ناشناس که دختر جوانی را به اسیدپاشی و قتل تهدید کرده بود، تحت تعقیب پلیس تهران قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار «جام‌جم»، هفته گذشته دختر جوانی به شعبه هشتم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2 تهران مراجعه و از مزاحم ناشناسی شکایت کرد و به دادیار سلیمی مقدم گفت: یک ماه قبل فردی ناشناس با تلفن همراهم تماس گرفت و شروع به فحاشی کرد و بعد از چند دقیقه، تلفن را قطع کرد.

به گمان این که مرد تماس‌گیرنده بیمار روانی است، توجهی به حرف‌های وی نکردم، اما 2 روز بعد چندین مرتبه با من تماس گرفت و تهدید به اسیدپاشی کرد، که از ترسم گوشی را خاموش و خود را داخل اتاقم محبوس کردم.

شاکی ادامه داد: وحشت کرده بودم و نمی‌دانستم مرد ناشناس چرا برایم ایجاد مزاحمت می‌کند. او باز هم برایم پیام‌های غیراخلاقی و پیام مرگ می‌فرستاد و تهدید می‌کرد که به روزهای آخر زندگی‌ام رسیده‌ام و بزودی مرا به قتل می‌رساند.

از سایه خودم هم می‌ترسیدم تا این که ماجرا را به خانواده‌ام در میان گذاشتم و در ادامه متوجه شدیم این فرد با سوءاستفاده از نام یکی از همکاران برادرم با منزلمان تماس گرفته و پس از جلب اعتماد مادرم، شماره تلفن برادرم را هم گرفته و برای او هم پیام‌های مرگ و غیراخلاقی ارسال کرده است. هر لحظه گمان می‌کنم، مزاحم ناشناس، من و یکی از اعضای خانواده‌ام را به قتل می‌رساند.

بنا بر این گزارش ، با اطلاعاتی که شاکی در اختیار دادیار سلیمی مقدم قرار داد، پرونده برای ادامه تحقیقات به مرکز پلیس تهران ارسال شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها