jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۰۳۷۸۸   ۳۱ شهريور ۱۳۸۷  |  ۱۲:۰۳

مزاحم تلفنی ناشناس که دختر جوانی را به اسیدپاشی و قتل تهدید کرده بود، تحت تعقیب پلیس تهران قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار «جام‌جم»، هفته گذشته دختر جوانی به شعبه هشتم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2 تهران مراجعه و از مزاحم ناشناسی شکایت کرد و به دادیار سلیمی مقدم گفت: یک ماه قبل فردی ناشناس با تلفن همراهم تماس گرفت و شروع به فحاشی کرد و بعد از چند دقیقه، تلفن را قطع کرد.

به گمان این که مرد تماس‌گیرنده بیمار روانی است، توجهی به حرف‌های وی نکردم، اما 2 روز بعد چندین مرتبه با من تماس گرفت و تهدید به اسیدپاشی کرد، که از ترسم گوشی را خاموش و خود را داخل اتاقم محبوس کردم.

شاکی ادامه داد: وحشت کرده بودم و نمی‌دانستم مرد ناشناس چرا برایم ایجاد مزاحمت می‌کند. او باز هم برایم پیام‌های غیراخلاقی و پیام مرگ می‌فرستاد و تهدید می‌کرد که به روزهای آخر زندگی‌ام رسیده‌ام و بزودی مرا به قتل می‌رساند.

از سایه خودم هم می‌ترسیدم تا این که ماجرا را به خانواده‌ام در میان گذاشتم و در ادامه متوجه شدیم این فرد با سوءاستفاده از نام یکی از همکاران برادرم با منزلمان تماس گرفته و پس از جلب اعتماد مادرم، شماره تلفن برادرم را هم گرفته و برای او هم پیام‌های مرگ و غیراخلاقی ارسال کرده است. هر لحظه گمان می‌کنم، مزاحم ناشناس، من و یکی از اعضای خانواده‌ام را به قتل می‌رساند.

بنا بر این گزارش ، با اطلاعاتی که شاکی در اختیار دادیار سلیمی مقدم قرار داد، پرونده برای ادامه تحقیقات به مرکز پلیس تهران ارسال شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها