jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۳۷۶۶   ۲۸ شهريور ۱۳۸۷  |  ۱۵:۰۱

پایگاه اینترنتی A Healthy Me یک فضای مجازی برای دستیابی به سلامت برای تمام افراد خانواده است. از این جهت که به طور جداگانه به مسائل مربوط به سلامت زنان، مردان، کودکان، سنین بالای 60 سال، تغذیه و تناسب اندام، بهداشت دهان و دندان، طب جایگزین، دوران حاملگی، کار و سلامت و بسیاری مطالب دیگر می‌پردازد. به عبارتی دیگر با یک کلیک روی هر یک از این آیتم‌ها دنیای مجازی دیگری مطابق آنچه شما خواسته‌اید پیش رویتان گشوده می‌شود.

 اگر روی سلامت زنان کلیک کنید، صفحه‌ای پیش روی خود خواهید دید که یک دایره`‌المعارف کامل از مطالب علمی و خواندنی مناسب برای زنان است. اطلاعات جامع و کامل از سلامت سینه‌ها، سرطان سینه، معاینه شخصی سینه، اختلالات قاعدگی، حاملگی و مسائل مربوط به آن، کنترل وزن، مراقبت از موها و بهداشت و سلامت پوست و مو و بسیاری مطالب دیگر که اغلب خانم‌ها می‌خواهند درباره آنها بیشتر بدانند در این صفحه پیش روی شماست که با انتخاب هر گزینه می‌توانید به آن اطلاعات دست یابید. با کلیک بر بخش سلامت مردان نیز صفحه‌ای کامل از اطلاعات مورد نیاز مردان از مسائل جنسی و مرتبط با آن گرفته تا آسیب‌های ورزشی که مردان را تهدید می‌کند می‌توانید بیابید. یکی از نکات مشترک در این دو بخش تست‌های پزشکی است که مردان و زنان نباید از آن غافل شوند. تست پروستات و ... برای مردان و پاپ اسمیر ، ماموگرافی و... برای زنان تست‌هایی هستند که به صورت دوره‌ای باید انجام شوند و در این سایت می‌توانید اطلاعات مفیدی راجع به هریک از آنها بیابید. در این سایت بخشی به نام سلامت پس از 60 سالگی تعبیه شده است که اطلاعات مفیدی را درخصوص زندگی سالمندی، بیماری‌های مربوط به سالمندی مانند آلزایمر ،  بیماری‌های قلبی و ... زندگی جنسی، تغذیه و حتی مسائل عاطفی و روانی به علاقه‌مندان ارائه می‌دهد.تست‌های خودشناسی و روان‌شناسی جالبی نیز در این سایت هست. با پاسخگویی به این سوالات می‌توانید به مطالب جالبی دست یابید که راجع به خود شما با توجه به تست روان‌شناسی از سوی سایت به شما گفته می‌شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر