jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۲۰۳۴۴۸   ۳۰ شهريور ۱۳۸۷  |  ۰۹:۰۸

پژوهشگران می‌گویند، برخی از استرس‌ها اجتناب‌ناپذیر هستند؛ اما شما می‌توانید با انجام دادن چند راهکار ساده ، آنها را از زندگی خود دور کنید. اگر استرس به زندگیتان چیره شود، می‌تواند سلامت جسم و روانتان را تهدید کند.

به گزارش هلث نیوز، این متخصصان توصیه می‌کنند رژیم غذایی سالم داشته باشید. زیاد ورزش کنید و سیگار هم نکشید، به دیگران اجازه ندهید از شما انتظارات، توقعات و تقاضاهای بیجا داشته باشند،‌ نه بگویید و از این که روی پای خودتان بایستید،‌ نترسید. هر روز زمانی را به استراحت اختصاص دهید.

اهداف و انتظارات واقع‌بینانه از خود داشته باشید اما بدانید که نمی‌توانید همه چیز را کنترل کنید. دقت کنید چه چیزی باعث بروز استرس در زندگیتان می‌شود. اگر می‌توانید آن را از زندگی خود حذف کنید و یاد بگیرید که چطور منابع دیگر استرس را مدیریت و کنترل کنید. کارهای خوب و موفقیت‌آمیز خود را به خودتان یادآوری کنید.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.