jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۱۹۹۲   ۲۱ شهريور ۱۳۸۷  |  ۰۱:۰۹

اصفهان - خبرنگار جام‌جم: دبیر اجرایی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، از اجرای نمایش‌های این جشنواره در شهر های دیگر استان خبر داد. فرهاد عریضی گفت: با تدابیر اتخاذ شده، امسال علاوه بر اجرای نمایش در سالن‌های شهرستان‌های شاهین‌شهر و خمینی‌شهر که در بخش اصلی جشنواره قرار گرفته، در دیگر شهرستان‌های استان اصفهان نیز اجرای برنامه خواهیم داشت و تلاش ما نیز بر اجرای هرچه بهتر این برنامه‌ها است.

وی هدف از اجرای این طرح را استفاده اکثر اهالی استان از برنامه‌های این جشنواره دانست و افزود: با توجه به استقبال مردم اصفهان از این برنامه‌ها، سعی داریم تا در راستای ارتقای سطح فرهنگی مردم استان گام برداریم.

دبیر اجرایی پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: پانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از 16 مهرماه سال‌جاری آغاز می‌شود و تا 20 مهرماه پذیرای علاقه‌مندان است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر