jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۹۷۴۱   ۰۲ بهمن ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۹

سرپرست شهرداری تهران با اشاره به تغییرات احتمالی در سطح مدیران شهرداری ، گفت : اداره هر سازمان توسط مدیران آن سازمان انجام می شود و اداره تهران با این مشکلات و پیچیدگی که دارد نیازمند مدیران باتجربه ، علمی و اجرایی است .

محمدحسین مقیمی در حاشیه نخستین جلسه خود با مدیران ارشد شهرداری افزود: در شهرداری تهران ، مدیران متخصص و باتجربه زیادی وجود دارند که مشغول فعالیت هستند و اگر با مشکلاتی مواجه شویم ، تلاش می کنیم آن مشکلات با اصلاح روشها و رویه های مدیریتی برطرف شود. وی اظهار داشت : البته اگر با این تغییر روشها، مشکلات حل نشده و احساس شود تغییر افراد در برطرف شدن مشکلات موثر است ، این تغییرات صورت می گیرد و این موضوع یک اصل نیست . معاون عمرانی وزیر کشور تاکید کرد: بعضی از مدیران شاید در گذشته خوب کار کرده ولی امروز بنا به دلایلی از عهده مسوولیت واگذار شده بخوبی برنیایند که در این صورت این مدیر باید جایش را به فرد دیگری واگذار کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر