jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۹۶۴۳   ۳۰ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۰۷

مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان از احداث بانک فرهنگیان با نام «سرمایه و دانش» در آینده ای نزدیک خبر داد.

سید عمادالدین قاضوی همچنین افزود: دولت تا پایان امسال ، مبلغ 250میلیارد ریال یعنی بخشی از دیون خود را از طریق واگذاری فروش سهام شرکتها و کارخانجات به صندوق پرداخت می کند. وی اظهار امیدواری کرد که در بودجه سال آینده نیز از این طریق 350میلیارد ریال بدهی دولت منظور خواهد شد که پس از قطعی شدن ، واگذاری و انتقال سهام به هر مبلغ به نام صندوق به حساب همه اعضا اعم از اعضای فعلی و یا فرهنگیانی که در سالهای قبل به عللی از عضویت صندوق خارج شده اند، منظور می شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر