jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۹۶۲۶   ۳۰ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۷

2کیف قاپ حرفه ای که مبادرت به سرقت 56میلیون تومان پول نقد کرده بودند، روز گذشته روانه زندان شدند.

به گزارش خبرنگار ما، به دنبال شکایت های مختلف مردمی در خصوص 2کیف قاپ حرفه ای ، موضوع این سرقتها در دستور کار ماموران شعبه 18آگاهی تهران قرار گرفت و آنها موفق شدند 2سارق تحت تعقیب به نامهای اکبر ح و امیرحسام ق را هنگام سرقت ، تحت تعقیب قرار داده و آنها را دستگیر کنند. در بررسی سوابق متهمان مشخص شد آنها از مجرمان سابقه دار هستند. با تفهیم اتهام ، قاضی محمد عرفان ، دستور بازرسی از خانه متهمان را صادر کرد و ماموران پس از جستجو، 56میلیون تومان پول نقد را به همراه اشیای متعلق به مردم که درون کیفهایشان حمل می شد ، به دست آوردند. با تحقیق از این 2متهم و اعتراف آنان به سرقتهای مختلف ، 15شاکی شناسایی شدند و با تکمیل پرونده ، روز گذشته متهمان با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند تا بزودی محاکمه شوند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر