jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۹۵۷۶   ۲۹ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۲

محاکمه باند سارقان مسلح (موسوم به مردان مغناطیسی) روز گذشته در شعبه 1612 جنایی تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما، در پی دستگیری اعضای باند سارقان مسلح که با تلاش پیگیر ماموران شعبه 9 و یک آگاهی تهران صورت گرفته ، روز گذشته متهمان این پرونده به همراه وکلای مدافع خود در دادگاه از اتهامات خود دفاع کردند. براساس پرونده اتهامی ، اعضای این باند متهم هستند که با تهدید مسلحانه مبادرت به سرقت خودرو کرده اند و سرکرده این باند، با یک دستگاه خودرو با 2سرنشین زن ، هنگامی که در میدان آزادی ماموران را مشاهده می کند، مبادرت به فرار کرده و از سوی ماموران تعقیب می شود. در پی این تعقیب و گریز، راننده مسلح در میدان فردوسی پس از ترک خودرو در میدان ، با سوار شدن به یک تاکسی ، راننده را به گروگان می گیرد. پس از درگیری وی با راننده و شلیک 2گلوله در داخل خودرو که موجب مجروح شدن راننده تاکسی شد، خودرو از سوی ماموران شعبه 9آگاهی تهران ، به محاصره درآمد و وی دستگیر شد. گزارش حاکی است ، با دستگیری این متهم و اعترافات وی ، دیگر عوامل این باند نیز دستگیر شدند که پس از اعتراف به جرایم خود، پرونده در وقت تعیین شده روی میز قاضی محمد عرفان رئیس شعبه 1612جنایی تهران قرار گرفت . در جلسه دیروز، ابتدا سرکرده این باند، با اشاره به چگونگی سرقت مسلحانه خودروی پژو و درگیری با راننده تاکسی ، موارد مربوط به اتهامات خود را بیان کرد و در ادامه ، دیگر متهمان نیز هر کدام نقش خود را بیان کردند. در ادامه این جلسه وکلای مدافع متهمان نیز لایحه دفاعی خود را در خصوص موکلانشان تسلیم دادگاه کردند و قاضی با ختم رسیدگی به پرونده ، اعلام کرد بزودی حکم آنان را صادر خواهد کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر