jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۹۰۸۷   ۱۷ دی ۱۳۸۱  |  ۲۰:۵۸

رئیس سازمان فرهنگی ، هنری شهرداری تهران از وزارت کشور خواست تا با بررسی دقیق صلاحیت کاندیداهای عضویت در شوراها، این نهاد را به دست کارشناسان امین و غیرسیاسی بسپارد.

محمدعلی زم ، تجربه نخستین دور از تشکیل شوراها در تهران را ناموفق و اسفبار توصیف کرد و گفت : بار سنگین نارضایتی مردم از وضع فعلی تهران بر دوش کسانی است که از عضویت در شورای شهر تهران به عنوان یک فرصت برای حل مشکلات فردی و گشایش گروهک های همگرای سیاسی خود استفاده کردند. وی افزود: مردم تهران در 4سال گذشته بر اثر دعوای حیدری - نعمتی میان اعضای شورا، از کمترین خدمات فرهنگی و شهری برخوردار بوده و علاوه بر معطل ماندن هزار پروژه شهری ، تهران هر روز در چاه وارونه منافع برج بازان و سرمایه سازان بیشتر فرو رفته است . زم گفت : شوراها محل «کلنگی های سیاسی احزاب و گروهها» نیست .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر