jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۸۹۲۶۱   ۲۹ تير ۱۳۸۷  |  ۱۸:۴۷

هما حسینی ملی پوش تیم قایقرانی ایران به عنوان پرچمدار کاروان ورزشی کشورمان در مراسم افتتاحیه بیست و نهمین دوره پیکارهای المپیک 2008 پکن انتخاب شد.

نصرالله سجادی سرپرست کاروان ورزشی ایران در پیکارهای المپیک 2008 پکن ضمن تایید این خبر به خبرنگار مهر گفت: مدال آوران دوره های گذشته مسابقات المپیک همچون هادی ساعی و حسین رضا زاده از جمله گزینه های ما برای بر عهده گرفتن این مسئولیت بودند اما از آنجا که این افراد در زمان افتتاحیه در دهکده المپیک نیستند هما حسینی را به عنوان پرچمدار انتخاب کردیم.

سجادی در خصوص انتخاب یک ورزشکار زن به عنوان پرچمدار کاروان ورزشی ایران اظهارداشت: بانوان نیمی از جمعیت ایران را تشکیل می دهند. ضمن اینکه توجه به ورزش بانوان از جمله اهداف همیشگی ما در هر زمان و هر مکانی است.

پیش از این نیز یکبار لیدا فریمان در رشته تیراندازی سابقه حمل پرچم کاروان ایران در مسابقات المپیک را داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر