jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۹۲۳۵   ۲۷ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۱۴

خبرهایی از اردوی آبی ها در ترکیه‌

فردا نخستین بازی تدارکاتی استقلا‌ل‌

گروه ورزش: تیم فوتبال استقلال که اردوی خود را از روز دوشنبه در ترکیه آغاز کرده است، تمرین‌های منظمی را در کمپ محل اقامت برگزار می‌کند تا بازیکنان در مدت زمان دوری خود از تهران در شرایط ایده‌آل آمادگی قرار گیرند. به گزارش شبکه خبری جوانان ایران اسلامی، مهم‌ترین اخبار از اردوی آبی‌‌پوشان در ترکیه به شرح زیر است:

اقامت در کمپ پارک سبز

استقلالی‌ها به محض رسیدن به ترکیه در کمپ گرین پارک (پارک سبز)‌ مستقر شدند. این محل یک ساعت با استانبول فاصله دارد و از نظر امکانات بسیار خوب است و اعضای تیم از شرایط اردو راضی هستند. آبی‌پوشان روز دوشنبه یک جلسه تمرین سبک و روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 2 نوبت تمرین روزانه صبح و عصر را برگزار کردند.

فردا، نخستین دیدار تدارکاتی‌

آبی پوشان فردا (جمعه)‌ در دیداری تدارکاتی به مصاف یکی از تیم‌های آذربایجانی خواهند رفت. این تیم که در محل کمپ تمرینی استقلال مستقر است از مربیگری رامیز محمداف، بازیکن سابق پیکان تهران بهره می‌برد. بازی فردا از ساعت 18 آغاز خواهد شد.

خبری از مهاجم خارجی نیست

اگرچه قبل از شروع اردو از پیوستن یک مهاجم دورگه سوئدی  شیلیایی به اردوی استقلال خبر داده شده بود، آنها هنوز هیچ بازیکن خارجی به این تیم نپیوسته است.

استقلالی‌ها از کمپ خارج نمی‌شوند

کمپ استقلالی‌ها دور از شهر است و این امکان برای بازیکنان وجود ندارد که اردو را ترک کنند. هرچند فشار بالای تمرینات بدنسازی حمید خداداد در 2 نوبت صبح و عصر هم مزید بر علت شده است تا بازیکنان در زمان تمرین نکردن نیز اوقات فراغت خود را در کمپ سپری کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر