jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۸۵۸۸   ۲۴ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۱۰

گروه رسانه: معاون امور مجلس و استان‌های صدا و سیما در جمع مدیران صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: صدا و سیما در ارتباط با مسائل فرهنگی در راس قرار دارد و بار بسیاری از مسائل این بخش را بر دوش گرفته است. حجت‌الاسلام موسوی‌مقدم که به منظور معرفی مدیرکل جدید مرکز چهارمحال و بختیاری به شهرکرد سفر کرده بود، گفت: صداو سیما هم‌اکنون در جایگاهی قرار گرفته که جبران‌کننده بسیاری از کمبودهای فعالیت فرهنگی در کشور است و این مساله باعث شده که در زمینه تولیدات فرهنگی بیشترین سهم را به خود اختصاص دهد.

موسوی‌مقدم، تقویت پوشش استانی، استفاده از توانمندی‌ها و قابلیت‌های فرهنگی در تولید برنامه‌ها، تقویت حوزه انیمیشن‌سازی و تلاش برای دیجیتالی کردن مرکز چهارمحال و بختیاری را از اولویت‌های کاری مدیران این مرکز برشمرد و بر اجرای این موارد تاکید کرد.

گفتنی است، در این مراسم از زحمات کریمیان مدیر کل سابق صدا و سیمای مرکز استان تجلیل و حیدری به عنوان مدیر کل جدید این مرکز منصوب شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر