jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۸۷۸۹   ۱۰ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۰۴

سرمربی تیم پیروزی 3امتیاز بازی حساس روز پنجشنبه (فردا) را متعلق به تیم خود دانست . علی پروین دیروز به ایرنا گفت : سپاهان تیم خوبی است ، اما چون ما به 3امتیاز این بازی نیاز داریم

، برنده این دیدار خواهیم بود. وی افزود: تلاش کریم باقری و پزشکان تیم این بود که او به بازی روز جمعه مقابل استقلال برسد؛ اما این تلاشها موثر واقع نشد و او به این بازی نمی رسد. پروین در پایان گفت : ای کاش اسامی تیم ملی را در پایان نیم فصل اعلام می کردند تا بعضی بازیکنان که به تیم دعوت نشده اند، اما خود را شایسته پوشیدن پیراهن تیم ملی می دانند، سرخورده نشوند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر