jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۷۸۶۸   ۲۰ تير ۱۳۸۷  |  ۰۱:۰۱

تبریز - خبرنگار جام‌جم: مدیرکل حفاظت محیط‌زیست آذربایجان شرقی گفت: فرهنگیان و مربیان داوطلب آموزش و پرورش، همیار فرهنگی محیط‌زیست می‌شوند. به گزارش روابط عمومی محیط‌زیست آذربایجان شرقی، بیوک رئیسی در جلسه شورای برنامه‌ریزی محیط زیست استان آذربایجان شرقی افزود: برابر تفاهمنامه همکاری میان محیط زیست و آموزش و پرورش استان، تمام مدارس استان یک نفر همیار آموزش زیست محیطی خواهند داشت.

وی اجرای این طرح را در مرحله اول در شهر تبریز و سپس در شهرهای استان اعلام و اظهار کرد: همیاران فرهنگی با برگزاری دوره آموزشی، با مبانی محیط‌زیست آشنا شده و با الگوهای آموزش دیده نسبت به ترویج و اشاعه فرهنگ زیست محیطی و مدارس اقدام خواهند کرد.

رئیسی ایجاد فضای سبز در 30 مدرسه تبریز با مساعدت محیط زیست، آموزش 500 دانش‌آموز به عنوان رابطان جوان محیط زیست در مدارس، برگزاری اردوهای بازدید از مناطق حفاظت شده برای دانش‌آموزان، تشکیل و آموزش انجمن‌های زیست محیطی در کانون‌های دانش‌آموزی و ارائه خدمات رایگان جهت بازدید از موزه تاریخ طبیعی را از مفاد تفاهمنامه همکاری با آموزش و پرورش استان اعلام کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر