jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۸۷۲۲۴   ۲۰ تير ۱۳۸۷  |  ۱۳:۱۴

تعداد دیگری از موشک‌های دوربرد و میان‌برد نیروی هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شب گذشته با موفقیت شلیک شد.

به گزارش خبرگزاری فارس در ادامه رزمایش دریایی و موشکی پیامبر اعظم(ص)3 سپاه پاسداران، یگان‌های موشکی نیروی هوایی سپاه تعداد دیگری از موشک‌های دوربرد و میان‌برد خود را با موفقیت به اهداف تعیین شده شلیک کردند.
 
صبح دیروز چهارشنبه نیز 9 موشک دوربرد و میان‌برد سپاه که در میان آنها موشک ارتقاء یافته شهاب 3 نیز وجود داشت با موفقیت شلیک شد.

یکی از ویژگی‌های موشک‌های سپاه پاسداران امکان شلیک آنها در هر وضعیت جوی و هر ساعت از شبانه‌روز است.


 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر