jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۸۶۶۲۸   ۱۸ تير ۱۳۸۷  |  ۰۹:۵۴

مدیر یک متل در شهر آستین تگزاس به جرم تعرض به 2 پسربچه دستگیر شد. به‌ گزارش‌پایگاه اطلاع‌رسانی KXAN تگزاس، این مرد به نام داگلاس وین‌وارد که 46 سال دارد و با اعمال وحشیانه خود مورد تنفر شدید اهالی آستین قرار گرفته است، پیش از آن که پلیس او را دستگیر کند، مردم محاصره‌اش کردند و قصد درگیری با او را داشتند. به دستور قاضی او تحت حفاظت شدید زندانی شده تا از دسترس مردم خشمگین دور باشد.

پلیس، داگلاس وین‌وارد را به اتهام 6 مورد شرارت از جمله تعرض به 2 پسر 10 و 12 ساله در متل دستگیر کرده است.

او علاوه بر این کار و تعرض به آنها، تهدید کرده اگر موضوع را به کسی بگویند، آنها را خواهد کشت.

یکی از پسربچه‌ها به پلیس گفت، چندماهی بود که داگلاس به او تعرض می‌کرده و او از وحشت کشته‌ شدن ،‌ سکوت می‌کرده است. پلیس مشغول جمع‌آوری اطلاعات درباره این شرور تگزاسی است و محاکمه او طی 30 روز آینده آغاز خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر