jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۸۶۳۸۴   ۱۷ تير ۱۳۸۷  |  ۰۹:۰۲

محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در ششمین نشست سران کشورهای عضو گروه دی هشت صبح امروز دوشنبه به وقت تهران وارد کوالالامپور پایتخت مالزی شد.

به گزارش خبرگزاری ایرنا،در مراسم استقبال رسمی از رییس جمهوری اسلامی ایران در کوالالامپور" رییس یتیم " وزیر امور خارجه مالزی، منوچهر متکی وزیر امور خارجه و مهدی خندق آبادی سفیر ایران درمالزی حضور داشتند.
در نشست سران گروه دی هشت که قرار است روز هشتم ژوئیه ( 18 تیرماه) برگزار شود کشورهای ایران، مالزی و اندونزی در بالاترین سطح اجرایی کشور، پاکستان در سطح نخست وزیر و کشورهای ترکیه، بنگلادش، نیجریه و مصر نیز در سطح وزیر حضور دارند.
رییس جمهور ایران در سفر خود به مالزی علاوه بر حضور و سخنرانی در ششمین نشست سران گروه دی هشت در حاشیه این اجلاس با برخی از سران و مقامات شرکت کننده دیدار و در خصوص موضوعات مورد علاقه دو جانبه و منطقه ای گفتگو خواهد کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر