jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۸۶۰۵۴   ۱۵ تير ۱۳۸۷  |  ۱۶:۵۴

وزارت اطلاعات اعلام کرد:

انهدام باند داروی قاچاق در اصفهان

یک باند تهیه و توزیع اقلام دارویی ،‌بهداشتی و آرایشی تقلبی ،‌تاریخ گذشته ،‌کمیاب و غیر مجاز با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) دراستان اصفهان شناسایی و منهدم شد.

به گزارش ایرنا ، این باند ، داروهای قاچاق را از طریق برخی کشورهای همسایه وارد و ضمن الصاق برچسب های جعلی و برقراری ارتباط با قاچاقچیان دارو در استانهای تهران ،‌کردستان ،‌ فارس ،‌ آذربایجان شرقی و غربی دارو ها را خارج از سیستم قانونی در بازار توزیع می کردند .

براساس این گزارش ،‌از 8 نفر متهم دستگیر شده بالغ بر 10 هزار قلم انواع مختلف کالاهای فوق کشف و ضبط شد که با هماهنگی مرجع قضایی به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تحویل گردید.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر