jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۸۵۱۵   ۰۳ دی ۱۳۸۱  |  ۲۰:۱۰

دیدارهای هفته های سوم و چهارم رقابت های تکواندوی قهرمانی باشگاه های برتر کشور روز جمعه این هفته در سالن 17شهریور اصفهان برگزار می شود.

از دیدارهای مهم این هفته می توان به دیدار تیمهای هسای اصفهان ، صدرنشین و پاس تهران که در مکان سوم قرار دارد، اشاره کرد. این در حالی است که مهمترین مبارزه این دو تیم را 2بازیکن ملی پوش یعنی مجید افلاکی و یوسف کرمی در وزن هفتم که مدالهای طلای ایران در رقابت های جام جهانی 2002ژاپن را برای کشورمان به ارمغان آوردند، برگزار خواهند کرد. از دیگر مبارزات حساس این هفته نیز می توان به دیدار محمدرضا مهدی زاده ، نایب قهرمان آسیا در سال 2002از تیم پاس و بهزاد خداداد، نایب قهرمان بازیهای آسیایی بوسان از تیم هسا در وزن سوم اشاره کرد. برنامه دیدارهای هفته های سوم و چهارم لیگ تکواندو به شرح زیر اعلام شد: هفته سوم : هسای اصفهان با هلال احمر بوشهر فجر سپاه با ذوب آهن اصفهان پاس تهران با همای تهران هفته چهارم : فجر سپاه با هلال احمر بوشهر پاس تهران با هسای اصفهان همای تهران با ذوب آهن اصفهان یادآور می شود، در جدول رده بندی این مسابقات ، تیمهای هسای اصفهان ، ذوب آهن اصفهان و پاس تهران به ترتیب در رده های اول تا سوم قرار دارند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر