jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۸۴۸۳   ۰۲ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۲

پنجشنبه این هفته در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال ، یک بازی حساس بین تیمهای استقلال و سایپای تهران برگزار خواهد شد.

«جیووانی می » سرمربی ایتالیایی تیم سایپا درباره بازی با استقلال گفت : استقلال یکی از تیمهای خوب و مطرح کشور است که طرفداران بسیاری هم دارد. من تاکنون سه چهار بازی از این تیم دیده ام و فکر می کنم که می توانیم در صورتی که بازیکنان کار خودشان را در زمین پیاده کنند، به پیروزی مقابل استقلال دست یابیم . وی افزود: برای من در بازی مقابل استقلال دیگر فقط خوب بازی کردن هدف نیست ، بلکه خوب بازی کردن و نتیجه گرفتن توام مهم است و این موضوعی بود که من بدرستی آن را پس از بازی برابر سپاهان متوجه شدم . «می » تاکید کرد: من در فوتبال ایران به این مهم رسیده ام که همه دنبال نتیجه هستند و من هم باید این روند را در سایپا دنبال کنم . سرمربی تیم سایپا درباره شکست سنگین تیمش مقابل سپاهان گفت : من فکر می کنم بازیکنان من بازی خوبی ارائه کردند. آنها در زمین ، همه کار کردند، بجز نتیجه گیری . باور کنید اگر موقعیت های ما در بازی با سپاهان گل می شد، نتیجه واقعی در پایان بازی 5بر 3به نفع ما بود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر