jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۶۳۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۰

با متلاشی شدن یک باند از سارقان حرفه ای شمال تهران ، مقادیری از اموال مسروقه که توسط سارقان به دبی انتقال یافته بود، به کشور بازگردانده شد.

به گزارش خبرنگار ما، ماموران گشت کلانتری 122هنگام گشتزنی با مشاهده یک خودروی پراید که سرنشینان آن در حال سرقت از یک منزل مسکونی بودند، آنها را تحت تعقیب قرار دادند و سارقان پس از برخورد با درخت ، با باقی گذاشتن خودرو، از محل متواری شدند. با بررسی در این خصوص ، سرهنگ شفیعی دستور ویژه را برای واحد تجسس کلانتری صادر کرد و سرگرد شیرین پور و سرگرد سلطانی با عزیمت به محل ، متوجه شدند این سرقت توسط یک باند از سارقان حرفه ای صورت گرفته است که برای سرقت در چند مدت اخیر منازل شمال تهران را انتخاب کرده اند. با بررسی درخصوص خودرو، ماموران ، مالک این خودرو را در شهرک ولیعصر تهران شناسایی کردند و متهم پس از دستگیری در تجریش اعتراف کرد که مقادیری از اموال مسروقه را به کشور دبی انتقال داده اند. با این اعترافات ، بلافاصله سرهنگ شفیعی دستور ویژه را درخصوص بازپس گیری این اموال صادر کرد و با دستور قضایی از سوی قاضی شعبه 506، ماموران تجسس موفق شدند با بهره گیری از کانال های ارتباطی خود با دستگیری 3خریدار اموال مسروقه ، این اموال را از دبی به کشور بازگردانند. این متهمان تاکنون به 10فقره سرقت در شمال تهران اعتراف کرده اند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر