رئیس جمهور:

نمی‌توانند جلوی ‌حرکت ملت ایران را بگیرند

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه موضوع هسته‌ای بهانه ای بیش برای دشمنان ایران نیست، گفت: ملت ایران نشان داده که در برابر ظلم و ستم ایستاده و در عرصه هسته ای نیز پیروز نهایی است و هیچ قدرتی هم نمی تواند مانع حرکت ملت ایران شود.
کد خبر: ۱۶۱۸۶۴

به گزارش مهر، دکتر محمود احمدی نژاد ظهر امروز مقارن با روز اربعین حسینی  در مراسم پایانی هشتمین کنگره سرداران و 4 هزار شهید منطقه 17 تهران با تسلیت اربعین حسینی اظهار داشت: خدا را شاکرم که در مراسم تجلیل و بزرگداشت پیروان خط حسینی در منطقه 17 که در دفاع از آرمان حسینی پیشتاز و پیشگام است، حاضر شده ام.

رئیس جمهور با بیان اینکه پیامبران ، کاروان سالاران کاروان هدایت بشر هستند و یکی پس از دیگری ماموریت داشتند تا انسان را به قله کمال هدایت کنند تصریح کرد : البته در طول تاریخ فاسدان و زیاده طلبان که عدالت به کامشان تلخ است یکپارچه در مقابل این کاروان هدایت ایستاده اند.

وی با بیان اینکه پرچم هدایت به دست سالار شهیدان حسین ابن علی (ع) است، عاشورا را خلاصه تاریخ بشر خواند و گفت: همه حقیقت عالم و پیام پیامبران الهی در پیام عاشورا خلاصه شده است. عاشورا درس زندگی انسانها از ازل تا ابد است و پس از عاشورا هم این کاروان ادامه دارد. صحنه ها می گذرد و امروز تجلی کاروان عدالت طلبی ایران عزیز است.

احمدی نژاد تاکید کرد: امروز مسئولیت حمایت از راه انبیا، تدوین و ترویج خداپرستی و عدالت طلبی بر عهده ملت بزرگ ایران است.این کاروان یک روز در دوران انقلاب و یک روز در دفاع مقدس خود را نشان داد و امروز این کاروان در ایستادگی ملت ایران در برابر قدرت های زور گو و پیروان طاغوت تاریخ خود را نشان داده است.

رئیس جمهور تاکید کرد همه توان طاغوت این است که نام امام وهدایتگر از روزگار محو شود. می دانند اگر حاکمیت اسلام ناب محمدی برپا شود دیگر جایی برای این جنایتکاران جهان و چپاول ثروت ملتها باقی نمی ماند.

احمدی نژاد با بیان اینکه در طول تاریخ در مقابل این کاروان ایستاده اند و امروز هم ایستاده اند تصریح کرد: مگر جرم ملت ما چه بود . مگر حرف شهیدان و جانبازان و آزادگان چه بود؟ در کجای تاریخ ، ملت ایران به کسی تجاوز کرد و یا در جایی اضافه بر حق خود خواست اما می بینید که 29 سال است همه فاسدان و بدخواهان عالم در یک صف مقابل ایران ایستاده اند.

وی ادامه داد: امروز نام ایران تداعی کننده راه انبیا و دعوت انبیا و همچنین خداپرسی و عدالت و پاکی ، مشت محکمی که توسط ملت ایران بر دندانهای قدرت مندان کوبیده می شود آنها را سر جای خود می نشاند.

رئیس جمهور افزود: علت دشمنی آنان با ملت ایران این است که این ملت با کاروان الهی پیوند خورده و متعهد به پاکی، عدالت ، صلح و برادری است.

احمدی نژاد گفت: ملت ایران نشان داده در این میدان ، مرد و مردانه ایستاده و تا محو ظلم از جهان لحظه ای کوتاهی نخواهد کرد

وی ادامه داد: برداشت و فهم من از اتفاقات و مسائل روز جهان این است که کاروان در ایران به منزل آخر نزدیک می شود و این بشارت را به شما می دهم که خون شهیدان شما که دنباله خونهای پاک کربلا است امروز در دنیا غوغایی به پا کرده و دنیا در آستانه یک تغییر و تحول بزرگ است. شما نمی دانید با دلهای ملت ها چه کردیده اید؟

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود گفت: یک روز به این کشور لشکرکشی کردند  تا پایان انقلاب را در این سرزمین خفه کنند و اجازه ندهند تا پیام انقلاب در عرصه جهان صادر شود اما امام فرمودند پیام انقلاب صادر شده و امروز بنده پیام انقلاب شما را از زبان مردم آمریکای جنوبی، آفریقا و حتی خود آمریکا می شنوم.

احمدی نژاد به موضوع هسته ای ایران و مخالفت های غرب اشاره و تصریح کرد: آنان تصور می کنند می توانند با بازی های سیاسی جلوی حرکت ملت ایران را بگیرند اما در این چند سال نیز همه دنیا می دانستند که آنها دروغ می گویند و مسئله هسته ای بهانه ای بیش نیست. آنها مخالف عزت و پیام ایران هستند.

وی ادامه داد: انسانهایی که امروز از جنس همان مخالفان هستند، سعی می کنند دشمن را بزرگ و ملت را کوچک جلوه دهند. آنجا که دشمن خود می گوید اشتباه کرده است این عده می گویند نه، حتما نقشه ای در کار است. کسانی که دشمنان بشریت را جای خدا نشاندند  فهمیدند که امروز ایران قدرت اول جهان است.

رئیس جمهور با طرح این سئوال که دیگر کدام قدرت جرات می کند، ملت ایران را تهدید کند، افزود: ملت ایران هر قدرتی را منانع حرکت این ملت شود با مشت محکم سر جای خود می نشاند.

احمدی نژاد خطاب به حاضران و این کنگره یادآور شد: از ایستادگی و ایمان و همچنین تبعیت شما از رهبری حق یک قدرت صالح در دنیا ایجاد شده است.

وی در ادامه مجددا به بازی ها  و بهانه های هسته ای از سوی مخالفان خاطرنشان کرد: همه فهمیده اند موضوع هسته ای ایران تمام شده اما جرات بیان آن را ندارد اما اگر این مسئله عنوان کنند همه متوجه می شوند قدرت اول جهان ایران است .

رئیس جمهور گفت: ایران در عرصه هسته ای پیروز نهایی است و هیچ قدرتی نمی تواند مانع حرکت ایران شود.

احمدی نژاد با اشاره به این تعبیر خود در راهپیمایی 22 بهمن سال جاری که گفته بود "ملت ایران ابرقدرت ها را پشت سر گذاشته است"، یادآور شد: هر جای دنیا که می روم شاهد این هستم که ملت ایران امروز روی قله افتخار ایستاده و ابرقدرت ها را زیر پا گذاشته است.

وی ادامه داد: امروز شهیدان زنده اند و در همه عرصه ها نقش آفرینی می کنند و ما دست یاری شهیدان را می بینیم.

رئیس جمهور خطاب به حاضران اظهار داشت:  بدانید تا شما هستید و این ایمان وجود دارد اسلام اسلام و ایران پیروز و قله نهایی در دست بشریت است و جهانیان بدانند ملت ایران به رغم همه مشکلات ، ایران را خواهد ساخت و دستیار همه کشورها برای رسیدن به قله ها خواهد بود.
 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها