jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۱۵۸۶۱۱ ۱۹ بهمن ۱۳۸۶  |  ۲۳:۴۱

بعد از شکست تیم صنعت نفت از پگاه گیلان

تماشاگران‌ فضای ورزشگاه تختی آبادان را ملتهب کردند‌

پس از شکست ‌تیم صنعت نفت آبادان از پگاه گیلان، تماشاگران ‌آبادانی با پرتاب سنگ و سردادن شعارهایی علیه ‌باشگاه نفت، فضای ورزشگاه تختی را ملتهب کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس،تماشاگران‌ آبادانی در اعتراض به بازی‌ تیم صنعت نفت خواستار برکناری مدیرعامل باشگاه نفت شدند.

بنابراین گزارش، ‌با به اوج رسیدن این اعتراض‌ها، پلیس مستقر در ورزشگاه وارد عمل شد و اقدام به متفرق کردن آنها کرد. ‌

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: با این فضای غیرفرهنگی و غیراخلاقی که بعضی ها در ورزش آبادان به راه انداخته‌اند توصیه می‌کنم که هیچ مربی و بازکنی به آبادان نیاید.

ابراهیم قاسمپور پس از شکست تیمش مقابل پگاه گیلان در گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه های جمعی با بیان این مطلب گفت: مردم آبادان خوب استقبال می‌کنند و خوب هم بدرقه می کنند این فضای غیراخلاقی و غیر فرهنگی که امروز توسط بعضی از تماشاگرنماها می بینید قبلاً در آبادان نبوده و این وضعیت حاصل کار یک عده ای است که همواره به دنبال خراب کردن فضای ورزشی آبادان هستند.

وی افزود: برای خودم متاسفم که در این شرایط غیر قابل تحمل قرار گرفته‌ام اما با توجه به تصمیمی که قبلاً اعلام کرده ام تحت هیچ شرایطی استعفا نخواهم داد و منتظر شوکی که ظاهراً مدیریت باشگاه وعده آن را داده بودند خواهم ماند .

ابراهیم قاسمپور با انتقاد از هتاکی های بعضی از تماشاگرنماهای آبادانی گفت: معلوم نیست اینها کی هستند و چه چیزی از فوتبال و ورزش آبادان می‌خواهند. 

او افزود: ما هرچه در توان داشتیم برای این تیم انجام دادیم ولی وقتی بازیکن نمی‌تواند خواسته‌های ما را خوب در زمین پیاده کند قاسمپور چه کاری می تواند بکند.

سرمربی تیم صنعت نفت با انتقاد از کسانی که امروز علیه وی شعار دادند گفت: آرزویم این است که از فوتبال و ورزش کنار بکشم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: