jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۵۵۸۳   ۳۰ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۸

به منظور تشکر از مدال آوران و ورزشکاران قهرمان تیم ملی ، مراسم تقدیر از عضو برجسته تیم ملی والیبال در ورامین برگزار می شود. طی مراسمی که روز جمعه ، 3آبانماه از ساعت 9تا 11در سالن جهان پهلوان تختی ورامین برگزار خواهد شد

، از تلاشهای بی دریغ احسن الله شیرکوند، عضو تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران که به همراه سایر بازیکنان تیم ملی موفق شد در مسابقات بوسان کره جنوبی تیم والیبال کشورمان را پس از 44سال ، به مقام نایب قهرمانی برساند، تقدیر و تشکر خواهد شد. در همین خصوص یک مسابقه والیبال میان تیمهای منتخب ورامین و تهران ، با حضور چند تن از ملی پوشان برگزار می شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر