jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۵۵۶۶۵ ۱۹ آذر ۱۳۸۶  |  ۲۰:۳۴

برای آگاهی یافتن از قاچاق انواع کالا در بازار "دوشاب چی" ارومیه نیازمند یافتن فرد مطلع برای کسب این خبر نیست.


به گزارش ایرنا، با مراجعهای کوتاه به این بازار به راحتی میتوان دید که بیشتر مغازه داران ، بدون هیچ واهمهای در روز روشن و زیرگوش مسئولان ارومیه به فروش کالاهای قاچاق مبادرت میکنند.
اجناس قاچاق از مرزهای غربی کشور و به خصوص مرز شهرستانهای مهاباد ، پیرانشهر و بانه وارد کشور شده و به این بازار راه مییابند.

در این بازار انواع کالاهایی که بدون ارزیابیهای لازم یا پرداختن حقوق گمرکی وارد کشور شدهاند خرید و فروش میشود. برنج و بعضی از انواع نوشابهها از جمله کالاهایی هستند که معمولا به صورت عمده در این بازار عرضه میشوند.

کشف تن آرد در انبار

در همین حال، ماموران کمیسیون تعزیرات شهر بابل موفق به کشف تن آرد در انبار یک کارخانه تولید دام و طیور شدند.
تاریخ تولید آردهای کشف شده به روز قبل از کشف این محموله باز میگردد.
فرد متخلف در حالی دستگیر شد که هنگام مطلع شدن از ورود ماموران، به ریختن مقداری روغن ماهی بر روی تعدادی از کیسههای آرد اقدام میکرد تا نشان دهد که آردهای انبار شده نامرغوب بوده اند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر