jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۵۴۴۱   ۲۷ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۲:۱۰

سردار قالیباف گفت : نیروی انتظامی مکلف است همراه با نخبگان دیگر دستگاه ها، امنیت اخلاقی را توصیف و تبیین و الزامات آن را برای متخلفان از قانون اجرا کند.فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به واحد مرکزی خبر گفت : خواست و دستور مقام معظم رهبری ، خواست عموم مردم است

؛ زیرا همه افراد جامعه با هر گرایش و سلیقه به دنبال برقراری امنیت عمومی و بخصوص امنیت اخلاقی هستند. او تصریح کرد: کدام خانواده ایرانی حاضر است اعضای آن وارد جامعه شوند و با مسائلی که در شان جامعه ایرانی و اسلامی نیست ، برخورد کنند؛ سردار قالیباف با اشاره به هماهنگی نیروی انتظامی و قوه قضاییه در برخورد با مجرمان خاطرنشان کرد: این 2دستگاه باید با اطلاعات دقیق ، تحلیل درستی از وقوع جرم در جامعه داشته باشند تا سیاست کیفری با نگاهی علمی و میدانی به طور دقیق تدوین شود و نقش بازدارندگی خود را ایفا کند. او افزود: با توجه به تنوع و تعداد پرونده ها و جغرافیای جرم ، نیروی انتظامی و قوه قضاییه در محدوده وسیعی با یکدیگر همکاری و هماهنگی دارند و اشکالات جزیی سطوح پایین ، در کار ویژه های مشترک حل می شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر