jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۵۴۴۱ ۲۷ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۲:۱۰

سردار قالیباف گفت : نیروی انتظامی مکلف است همراه با نخبگان دیگر دستگاه ها، امنیت اخلاقی را توصیف و تبیین و الزامات آن را برای متخلفان از قانون اجرا کند.فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به واحد مرکزی خبر گفت : خواست و دستور مقام معظم رهبری ، خواست عموم مردم است

؛ زیرا همه افراد جامعه با هر گرایش و سلیقه به دنبال برقراری امنیت عمومی و بخصوص امنیت اخلاقی هستند. او تصریح کرد: کدام خانواده ایرانی حاضر است اعضای آن وارد جامعه شوند و با مسائلی که در شان جامعه ایرانی و اسلامی نیست ، برخورد کنند؛ سردار قالیباف با اشاره به هماهنگی نیروی انتظامی و قوه قضاییه در برخورد با مجرمان خاطرنشان کرد: این 2دستگاه باید با اطلاعات دقیق ، تحلیل درستی از وقوع جرم در جامعه داشته باشند تا سیاست کیفری با نگاهی علمی و میدانی به طور دقیق تدوین شود و نقش بازدارندگی خود را ایفا کند. او افزود: با توجه به تنوع و تعداد پرونده ها و جغرافیای جرم ، نیروی انتظامی و قوه قضاییه در محدوده وسیعی با یکدیگر همکاری و هماهنگی دارند و اشکالات جزیی سطوح پایین ، در کار ویژه های مشترک حل می شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر