jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۵۴۱۵   ۲۶ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۷

گروه بندی رقابت های لیگ جهانی والیبال صورت گرفت و 16تیم داوطلب برای شرکت در این رقابت ها، حریفان خود را شناختند.

براساس قرعه کشی انجام شده ، روسیه قهرمان سال گذشته این رقابت ها در گروه A با تیمهای لهستان ، اسپانیا و ونزوئلا همگروه است . در گروه B که سخت ترین گروه این رقابت هاست ، برزیل نایب قهرمان سال 2002جدال سختی با تیمهای ایتالیا، پرتغال و آلمان خواهد داشت ، در گروه سوم یوگسلاوی ، قهرمان اروپا با تیمهای هلند، کوبا و چین همگروه است و سرانجام تیمهای فرانسه ، آرژانتین ، یونان و ژاپن بازیهای خود را در قالب گروه D برگزار خواهند کرد. طبق قرعه کشی ، تیمهای گروه D یک هفته زودتر از سایرین با هم روبه برو می شوند، روز 16می فرانسه با آرژانتین دیدار دارد و یونان هم به مصاف ژاپن خواهد رفت . سایر گروهها بازیهای خود را از روز 23ماه می سال 2003آغاز می کنند. جایزه نقدی این رقابت ها 15میلیون دلار است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر