jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۵۱۹۷   ۲۲ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۱

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که به منظور شرکت در کنگره بزرگداشت چهارمین شهید محراب به کرمانشاه سفر کرده است ، در بدو ورود به سوالات خبرنگاران پاسخ داد . آیت الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به تهدیدات اخیر امریکا علیه عراق

عنوان کرد: امیدواریم جنگی در منطقه رخ ندهد. وی با اعلام موضع بی طرفی از سوی ایران در صورت وقوع جنگ اظهار کرد: ولی روی این کار می کنیم که شر امریکا را از منطقه کم کنیم .همچنین رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سفر به کرمانشاه در آموزشکده فنی مهندسی این شهر طی سخنانی درباره تاریخ معاصر ایران و نقش روحانیت گفت : در اواخر دوران قاجار، روحانیت با مبارزات خود، مشروطه را در ایران برقرار نمود و این حرکت جایگاه روحانیت را برای دنیا مشخص کرد. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: روحانیت تلاش می کرد تا رشته های استعمار را پنبه و پایگاه های دینی را تقویت کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر