jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۴۹۷۵   ۱۷ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۴

رئیس مرکز فوریت های پلیس 110تهران گفت : ایجاد امنیت برای دانش آموزان و آینده سازان کشور از وظایف و یکی از اهداف مهم پلیس است . سرهنگ علی بیات ، روز گذشته در مراسم صبحگاه مدرسه راهنمایی نرجس

در منطقه 13آموزش و پرورش تهران افزود: ایجاد نظم و توسعه امنیت اجتماعی ، در سایه همکاری تمام اقشار مردم میسر خواهد شد. او گفت : دانش آموزان در تعامل با پلیس و نیروی انتظامی ، برای برقراری نظم و پایداری در جامعه نقش اساسی دارند. رئیس مرکز فوریت های پلیس 110تهران اظهار کرد: دانش آموزان باید در دوست یابی دقت کرده و به توصیه های والدین و معلمان توجه کنند و برای رعایت نظم و انضباط اجتماعی و پایداری امنیت بکوشند. بیات افزود: همکاری و مشارکت مردم ، آموزش و پرورش و نهادهای فرهنگی با پلیس ، تاثیر بسزایی در ایجاد وحدت و امنیت ملی خواهد داشت .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر