رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه برق در ایام سوگواری ماه های محرم و صفر

یزد- مدیر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با اشاره به فرا رسیدن ایام محرم و صفر و اهمیت برپایی باشکوه مراسم، بر لزوم توجه به نکات ایمنی در برپایی خیمه ها، موکب ها و مراکز برپایی مراسم عزاداری و مصرف بهینه برق در حسینیه ها، تکایا و مساجد تاکید کرد.
کد خبر: ۱۴۶۳۲۸۹

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، علی اکبر زابلی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و شهادت سید و سالار شهیدان(ع) و یاران با وفای ایشان، اظهار داشت: در راستای جلوگیری از وقوع حوادث مرتبط با شبکه های توزیع برق نظیر برق گرفتگی، آتش سوزی و … رعایت موارد ایمنی از سوی مردم شریف و عزاداران حسینی، بسیار حائز اهمیت است.

مدیر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد استفاده از اتصالات و تجهیزات ایمن و استاندارد، خودداری از اقدام برای ایجاد اتصال کابل به شبکه برق، نصب نکردن پرچم، المان و ... در حریم شبکه‌های هوایی برق و رعایت نکات ایمنی در تامین برق را متذکر شد و گفت: هیئات مذهبی از ایجاد پاتوق و نصب داربست در محدوده حریم شبکه و جوشکاری روی پایه‌های شبکه و صعود افراد غیرمجاز از تاسیسات برق رسانی برای نصب هرگونه پرچم، پلاکارد و بنر خودداری کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها