برق‌رسانی به ۱۳۳ روستای یزد در دولت شهید خدمت

یزد- مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: در دولت شهید خدمت ۴۸۳ طرح برق‌رسانی با اعتباری افزون بر ۵۴۰ میلیارد تومان اجرا شد.
کد خبر: ۱۴۶۰۱۷۶

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، علی جم با اشاره به اقدامات دولت سیزدهم در حوزه برق، اظهار داشت: ۶۷۵ کیلومتر شبکه فشار متوسط و شبکه فشار ضعیف در سطح استان ایجاد و به  ۱۳۳ روستا با اعتبار ۲۰۵ میلیارد تومان برق رسانی شد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با اشاره به این که  ۳۰ طرح نهضت ملی مسکن با اعتبار ۳۹ میلیارد تومان در سطح استان انجام شد، خاطرنشان کرد: در دولت سیزدهم، ۱۱۳ طرح تامین روشنایی معابر با اعتبار  حدود ۱۰۰ میلیارد تومان و ۱۱۴ طرح اصلاح و بهینه سازی شبکه با اعتبار  ۱۲۵ میلیارد تومان اجرا شد.

وی تبدیل ۲۶ هزار چراغ گازی به چراغ ال ای دی در سطح استان یزد، نصب ۳۲۸ دستگاه ترانس در مناطق مختلف استان جهت تقویت شبکه و برق‌رسانی به متقاضیان جدید و افزایش ظرفیت نیروگاه‌های خورشیدی از شش مگاوات در سال ۱۴۰۰ به بیش از ۱۰ مگاوات در سال ۱۴۰۳ را نیز مورد اشاره قرار داد.

علی جم همچنین تعویض هشت هزار پایه فرسوده در مناطق مختلف استان و جایگزینی ۲۹۰ کیلومتر سیم مسی با کابل خودنگهدار را از جمله این طرح‌ها برشمرد و اضافه کرد: رویت پذیری تمام مشترکین صنعتی و کشاورزی و کنترل پذیری ۲۲ هزار و ۶۲۰ مشترک در سطح استان تا به حال انجام شده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: استان یزد در جایگاه نخست کشور در کاهش خاموشی به ازای هر مشترک در سال است و رتبه برتر کاهش تلفات را دارد.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها