سازمان پزشکان بدون مرز خبر داد؛

انتقال ۷۰ شهید وبیش از ۳۰۰ زخمی به بیمارستان شهدای الاقصی

سازمان پزشکان بدون مرز اعلام کرد که از دیروز تاکنون در نتیجه حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه ۷۰ شهید و بیش از ۳۰۰ زخمی به بیمارستان «شهدای الاقصی» نوار غزه منتقل شده‌اند.
کد خبر: ۱۴۵۹۷۷۵

به گزارش جام جم آنلاین، سازمان پزشکان بدون مرز با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که از دیروز تاکنون در پی حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه ۷۰ شهید و بیش از ۳۰۰ زخمی به بیمارستان «شهدای الاقصی» این باریکه منتقل شده‌اند.

سازمان پزشکان بدون مرز تصریح کرد: اوضاع وحشتناک است و با افزایش جنون‌آمیز خشونت‌ها در نقاط مختلف نوار غزه ساختار پزشکی و بهداشتی این باریکه به مرز فروپاشی رسیده است.

در ادامه این بیانیه تاکید شده است که شمار قربانیان غیرنظامی در نوار غزه نشانگر نادیده‌گرفتن کامل حیات بشری در این باریکه است.

کمی پیش‌تر نیز وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه با صدور بیانیه‌ای جدیدترین آمار شهدا و زخمی‌های حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه را منتشر کرد.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه گزارش داد که از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون در نتیجه حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه ۳۶۵۸۶ نفر از ساکنان این باریکه به شهادت رسیده‌اند.

علاوه بر این بر اساس بیانیه صادرشده از سوی این نهاد پزشکی فلسطینی حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه، زخمی‌شدن ۸۳ هزار و ۷۴ فلسطینی را در پی داشته است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها