عامل قتل جنگلبان گلستانی دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی

عامل قتل جنگلبان گلستانی دستگیر شد

شهردارکردکوی :

تمام معابر خاکی کردکوی تا پایان سال آسفالت می شود

شهردار کردکوی گفت : پروژه نهصت آسفالت ۶ و روکش معابر اصلی شهر کردکوی آغاز شد.
شهردار کردکوی گفت : پروژه نهصت آسفالت ۶ و روکش معابر اصلی شهر کردکوی آغاز شد.
کد خبر: ۱۴۵۹۲۷۴
نویسنده شبیر دائمی

به گزارش جام جم آنلاین از گرگان ابراهیم جرجانی با اشاره به مصرف بیش از ۲۴ هزار تن آسفالت در این شهر طی ۲۸ ماه گذشته، گفت: تا پایان سال هیچ معبر خاکی در کردکوی نخواهیم داشت.
وی اظهار کرد: از اواخر سال ۱۴۰۰ تاکنون حدود ۲۴ هزار تُن آسفالت در معابر اصلی و فرعی شهرکردکوی مصرف شده و حدود ۱۵۰ هزار متر مربع از خیابان‌ها و کوچه‌های این شهر آسفالت شده است.
وی ادامه داد: با تلاش و همکاری نماینده مجلس، دادستان، فرماندار و همه دلسوزان این شهر حجم آسفالت ریزی تا پایان سال به عدد ۵۰ هزار تُن خواهد رسید که رکوردی بی‌سابقه در شهر‌های استان گلستان خواهد بود.
جرجانی ادامه داد: درآمد‌های شهرداری این شهر سیر سعودی مطلوبی داشته و پیش‌بینی می‌شود درآمد حاصله تا پایان سال به رقم ۲۰۰ میلیارد تومان برسد.
شهردار ادامه داد: بودجه امسال شهرداری ۱۵۰ میلیاردتومان است وپیش بینی می شود این بودجه درآینده به ۲۰۰ میلیارد تومان هم برسد.
جرجانی با اشاره به ضرورت پیش بینی منابع درآمدی پایدار در این شهر گفت: تلاش داریم تا با بهره‌گیری از ظرفیت‌های طبیعی و تاریخی کردکوی، زمینه ساز حضور بیشتر بخش خصوصی در پروژه‌های عمرانی و گردشگری شهر باشیم.

دکتر جرحانی اظهار کرد : طی توافق فی مابین اداره آموزش و پرورش و شهرداری کردکوی، مدرسه شهید ابوطالب مازندرانی محله ولاغوز به شهرداری واگذار شد.

جلسه واگذاری باحضور فرماندار، رئیس آموزش و پرورش و شهرداری در محل فرمانداری کردکوی برگزار شد.

شهردار کردکوی  افزود : این جلسه از احداث پارک نشاط طی سه ماه آینده در این مکان برای اهالی محله ولاغوز خبر داد.

همچنین متذکر شد : محله ولاغوز ازجمله محلات در شهر کردکوی است که از نعمت پارک بازی کودکان بهره مند نیست. و سعی بر این است که پارک شادی محله ولاغوز کردکوی ظرف سه ماه آینده احداث شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها