آمادگی هرمزگان برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری

استاندار هرمزگان با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری گفت: برگزاری جلسات ستاد انتخابات استان آغاز شده است.
استاندار هرمزگان با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری گفت: برگزاری جلسات ستاد انتخابات استان آغاز شده است.
کد خبر: ۱۴۵۸۴۶۵


هرمزگان-جام جم انلاین-استاندار هرمزگان با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری گفت: برگزاری جلسات ستاد انتخابات استان آغاز شده است.

 

مهدی دوستی مهدی دوستی در گفتگو با خبرنگار صداوسیمای مرکز خلیج فارس گفت: انتخابات بر اساس شاخص‌های چهارگانه ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری شامل امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو با حضور پر شور مردم برگزار خواهد شد.


وی افزود: طی یک ماه آینده ما انتخابات بسیار مهم و سرنوشت سازی در پیش رو داریم یقینا همه مردم با توجه به اینکه همواره در کنار نظام اسلامی بوده‌اند و با رأی خود استمرار انقلاب را تضمین کرده‌اند در این انتخابات هم نقش آفرینی خواهند نمود.


وی با اشاره به زمان فشرده برگزاری انتخابات، افزود: در انتخابات دوره‌های گذشته از ۶ ماه قبل کار آغاز می‌شد، اما در این دوره کار سخت و سنگینی است و لازم است برنامه فشرده‌ای داشته باشیم به همین منظور ما از روز جمعه کار برگزاری جلسات را آغاز کرده‌ایم.


وی ادامه داد: کارگروه‌های تشکیل شده، کار‌های سخت افزاری و نرم افزاری و مباحث پشتیبانی ستاد‌ها را پیش می‌برند و بر اساس شاخص‌های چهارگانه ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری شامل امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت این انتخابات هم با حضور پر شور مردم برگزار خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها