آیت‌الله رئیسی در خاطره مردم ایران باقی خواهد ماند

نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: آیت‌الله رئیسی خدمتگزاری متعهد، خدوم، دلسوز و بی ریا و با روحیه جهادی بود که در یاد و خاطره مردم قدرشناس ایران اسلامی باقی خواهد ماند.
نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: آیت‌الله رئیسی خدمتگزاری متعهد، خدوم، دلسوز و بی ریا و با روحیه جهادی بود که در یاد و خاطره مردم قدرشناس ایران اسلامی باقی خواهد ماند.
کد خبر: ۱۴۵۷۴۲۲
نویسنده شبیر دائمی

عبدالجلال ایری روز دوشنبه در پیامی به مناسبت شهادت رئیس جمهور ایران نوشت: آیت‌الله رئیسی در عرصه‌های مختلف پرتلاش بود که کارنامه پرباری از خود بر جای گذاشت.دستیار استاندار گلستان در امور اهل سنت و امام جمعه «نگین‌شهر» از توابع شهرستان آزادشهر با تسلیت شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهانش در سانحه سقوط بالگرد گفت: شهید رئیسی، دوست داشتی، صمیمی و مردمی بود که در راه خدمت به مردم به درجه رفیع شهادت نائل آمد. 

آخوند ابوبکر خوجملی روز دوشنبه گفت :  شهادت آیت الله رییسی و همراهان ایشان ضایعه‌ای غمبار و مصیبتی بزرگ برای نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران است.

وی بابیان اینکه آیت الله رییسی، خادم مردم و یار و یاور محرومان بود و در این راه نیز به شهادت رسید، ادامه داد: شهادت مظلومانه رییس جمهور را به ملت ایران بالاخص خانواده معزز شهدا، رهبر معظم انقلاب، دولتمردان و همه کارگزاران نظام جمهوری اسلامی و همچنین مردم استان گلستان از اقوام و مذاهب اسلامی تسلیت می‌گویم.

آخوند خوجملی با اشاره به سخنان عصر دیروز رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه خللی در اداره کشور ایجاد نخواهد شد و مردم نگران نباشند، گفت: از همه مسوولان تقاضا داریم همچون گذشته در صحنه خدمت به مردم حاضر بوده حامی رهبر و آرمان‌های انقلاب اسلامی باشند.

تواضع و فروتنی ویژگی شاخص رییس جمهور بود

دستیار استاندار گلستان در امور اهل سنت همچنین تواضع و فروتنی را مهمترین ویژگی شاخص آیت الله رییسی دانست و افزود: در چند دیدار مستقیم با شهید رئیسی هیچگاه حالاتی از غرور و تکبر ناشی از مقام رئیس جمهوری، در وی مشاهده نکردم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها