معاون خدمات شهری شهرداری اهواز:

پیمانکار منطقه 6شهرداری اهواز خلع ید شد

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به اینکه ۹۵ درصد زباله‌های سطح منطقه 6جمع‌آوری شده است، گفت: با توجه به اینکه پیمانکار جمع‌آوری زباله در منطقه شش در انجام وظایف کوتاهی کرده و سلامت مردم و بهداشت شهر را به خطر انداخته است، بر اساس قانون خلع ید شد.
کد خبر: ۱۴۵۶۸۲۴

جام جم آنلاین - خوزستان، علی شمس صبح امروز (چهارشنبه 26 شهریور) با اعلام این خبر گفت: در پی مشکلات بیمه‌ای که پیمانکار جمع‌آوری زباله در منطقه شش اهواز برای کارگران ایجاد کرده بود در نهایت منجر به عدم جمع‌آوری زباله طی چند روز گذشته شده بود که با اقدامات انجام شده هزینه بیمه پرداخت و مشکلات کارگران رفع شد.

 

 وی افزود: با توجه به مشکلاتی که پیمانکار ایجاد کرد و اینکه تمام مطالبات خود را دریافت نموده بود بر اساس قوانین خلع ید شد و مسئولیت جمع‌آوری زباله تا تعیین پیمانکار جدید به سازمان موتوری محول شد.

 

 معاون خدمات شهری شهرداری اهواز ضمن تشکر از پیمانکاری که به درستی با انجام وظایف خود بهداشت و سلامت شهروندان را حفظ می‌کنند، ادامه داد: با پیمانکارانی که بهداشت شهر و سلامت مردم را به خطر می‌اندازند و شرایط پیمان را رعایت نمی‌کنند برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

 

 شمس اضافه کرد: جمع آوری زباله از روز گذشته آغاز شده و تا کنون بیش از ۹۵ درصد زباله‌ها جمع‌آوری شده است و به زودی منطقه به روال عادی بازمی گردد.

 

 وی توضیح داد: در اکثر کلانشهرها جمع‌آوری زباله به صورت یک روز در میان انجام می‌شود با توجه به مشکلاتی که ایجاد شده از شهروندان انتظار داریم همکاری لازم را تا پایداری شرایط داشته باشند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها