چلسی در دیداری خارج از خانه مقابل ناتینگهام فارست به پیروزی ۳-۲ رسید.
کد خبر: ۱۴۵۶۰۸۹

به گزارش جام جم آنلاین، چلسی در راه کسب سهمیه اروپایی گام بزرگی برداشت. آبی‌ها در هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس مهمان ناتینگهام فارست بودند و پس از اینکه در دقایق پایانی با نتیجه ۲-۱ عقب افتادند موفق به کامبک و پیروزی ۳-۲ شدند.

بازی با مالکیت شاگردان مائوریسیو پوچتینو آغاز شد. در دقیقه ۸ روی پاس کول پالمر مودریک در سمت چپ به توپ رسید و با شوت‌زنی به سمت مخالف گل اول را به ثمر رساند.

با این حال برتری مهمان دوام زیادی نداشت و ویلی بولی در دقیقه ۱۶ روی ارسال مورگان گیبس وایت با ضربه سر بازی را به تساوی کشاند.

در دقیقه ۲۳ ضربه سر خطرناک وود به شکل نفس‌گیری از بالای دروازه به بیرون رفت.

حدود ۱۰ دقیقه بعد پاس پالمر جکسون را در موقعیت خوبی قرار داد، اما ضربه‌اش را دروازه‌بان به زیبایی مهار کرد.

در ادامه نیمه اول بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود و خبری از موقعیت جدی‌ای نبود تا دو تیم با نتیجه تساوی به رختکن بروند.

در دقیقه ۵۳ فارست صاحب یک موقعیت عالی شد، اما ضربه مونتیل با برخورد به تیر دروازه به اوت رفت.

چهار دقیقه بعد وود روی پاس گیبس وایت در دهانه دروازه به توپ رسید، اما ضربه‌اش با اختلاف کمی از بالای دروازه راهی اوت شد.

در دقیقه ۶۳ سانتر زیبای پالمر با ضربه سر تیاگو سیلوا به شکل خطرناکی به تیر دروازه برخورد کرد.

در ادامه دو تیم چندین بار بر روی دروازه یکدیگر موقعیت خلق کردند، اما هیچکدام از آن‌ها ثمری نداشتند تا اینکه در دقیقه ۷۴ حرکت زیبای هادسون اودوی تبدیل به گل دوم فارست شد. او پس از ورود به محوطه جریمه به شکلی زیبا ضربه‌اش را به گوشه دروازه زد و بازی را ۲-۱ کرد.

با این حال چلسی واکنشی عالی به این گل داشت. در دقیقه ۸۰ استرلینگ از سمت چپ حرکت کرد و با زدن ضربه‌اش به سمت راست بازی را مساوی کرد.

دو دقیقه بعد چلسی به گل سوم هم رسید. ارسال زیبای ریس جیمز و سپس ضربه سر جکسون دروازه ناتینگهام فارست را باز کرد.

در ادامه چلسی بازی را مدیریت کرد و با کنترل بازی و حفظ نتیجه به پیروزی ۳-۲ دست یافت. آن‌ها با این سه امتیاز در رده هفتم به امتیاز ۵۷ رسیدند و هم‌امتیاز نیوکسل رتبه ششمی شدند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها