استاندار مازندران:

تشکیل کارگره اقتصاد دریا محور با محوریت مازندران امری ضروری است

استاندار مازندران با بیان این که مازندران بیشترین ساحل دریای خزر را در بین دیگر استانهای شمالی را داراست، گفت: تشکیل کارگره اقتصاد دریا محور با محوریت مازندران امری ضروری است. ‎
کد خبر: ۱۴۵۴۶۰۷

به گزارش جام جم آنلاین مازندران،یوسف نوری در جلسه کارگروه اقتصادی مازندران که در نهاد ریاست جمهوری و با حضور وزیر نیرو و وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان محیط زیست کشور و معاون اجرایی رئیس جمهور و همچنین دیگر مقامات و مسئولین ملی برگزار شد، افزود: برای تحقق برنامه های اقتصاد دریا محور استانهای شمالی نباید جدا گانه برنامه خود را دنبال کنند، بلکه برای به نتیجه رسیدن این مهم باید یکپارچه اقدام کرد.

وی، اظهار داشت: با توجه به اینکه مازندران بیشترین ساحل را در بین استانهای شمالی دارد تشکیل کارگره اقتصاد دریا محور با محوریت مازندران امری ضروری است.

استاندار مازندران گفت: افزایش اختیارات استانداران برای تحقق اقتصاد دریا محور در جلسه کارگروه زیر بنایی هیات دولت که در هفته جاری برگزار شد، مورد تاکید قرار گرفت.

این مقام مسوول تصریح کرد: همزمان با دور دوم سفر استانی هیات دولت به مازندران جدی ترین مصوبات سفر در حوزه اقتصاد دریا محور خواهد بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها