فرق دیسک و صفحه اصلی و تقلبی در چیست؟

اگر در حال اقدام برای خرید دیسک و صفحه هستید، بهتر است قبل از هر چیزی فرق بین دیسک و صفحه اصلی و تقلبی را بدانید تا در هنگام خرید بتوانید تشخیص دهید کدام دیسک و صفحه اصلی است و کدام یک تقلبی؟ به خصوص اینکه سوالات زیادی در خصوص فرق دیسک صفحه سکو اصلی و تقلبی و یا تفاوت بین دیسک و صفحه والئو اصلی پرسیده شده است که تصمیم داریم در این پُست با همراهی فروشگاه لوازم یدکی آریان یدک به سوالات به طور دقیق پاسخ دهیم.
اگر در حال اقدام برای خرید دیسک و صفحه هستید، بهتر است قبل از هر چیزی فرق بین دیسک و صفحه اصلی و تقلبی را بدانید تا در هنگام خرید بتوانید تشخیص دهید کدام دیسک و صفحه اصلی است و کدام یک تقلبی؟ به خصوص اینکه سوالات زیادی در خصوص فرق دیسک صفحه سکو اصلی و تقلبی و یا تفاوت بین دیسک و صفحه والئو اصلی پرسیده شده است که تصمیم داریم در این پُست با همراهی فروشگاه لوازم یدکی آریان یدک به سوالات به طور دقیق پاسخ دهیم.
کد خبر: ۱۴۵۲۴۵۰

دیسک و صفحه یکی از قطعات خودرو است که قیمت قابل توجهی دارد و علاوه بر قیمت نسبتا بالا، اگر به درستی انتخاب نشود، به سایر قطعات خودرو نیز آسیب وارد میکند. بنابراین تشخیص اصل بودن دیسک و صفحه کلاچ بسیار اهمیت دارد.

فرق دیسک و صفحه اصلی و تقلبی

در هنگام خرید دیسک و صفحه به دقت به بسته بندی محصول دقت کنید چراکه یکی از نشانه‌های دیسک و صفحه تقلبی این است که بسته بندی مناسبی ندارد. در واقع کارتن بی کیفیت، بسته بندی بدون کیسه، بدون آرم و نشان، همه و همه نشانه این است که این محصول یک محصول اصلی و باکیفیت نیست.

حتما دقت کنید که نام برند، غلط املایی نداشته باشد و دقیقا نوشتار آن درست باشد. خیلی از برندهای معروف از جمله والئو دارای محصولات تقلبی با نام شبیه به خود هستند. بنابراین افرادی که در خصوص تشخیص دیسک و صفحه والئو اصلی و تقلبی سوال پرسیده بودند لازم است بدانند که نام خارجی محصول باید به درستی بر روی محصول نوشته شده باشد.

مورد بعدی که باید به آن دقت کنید وجود لیبل و هولوگرام بر روی بسته بندی محصول است که بسیار مهم است. به طور کلی برندهای معروف و معتبر حتما از لیبل و هولوگرام بر روی بسته بندی استفاده میکنند. اگر چه ممکن است برخی از برندهای اصلی لیبل نداشته باشند، اما برندهای معروف که تقاضای آن در بازار لوازم یدکی بسیار زیاد است از جمله برندهای والئو و سکو، حتما لوگو و لیبل دارند.

در مرحله بعد، می‌توانید بر روی وکیوم بودن محصول دقت داشته باشید. وکیوم بودن در واقع به این صورت است که محصول ابتدا باید در یک جعبه باشد و سپس وقتی جعبه را باز می‌کنید، خود محصول داخل یک بسته بندی پلاستیکی مهر و موم شده قرار دارد. اگر محصول وکیوم نباشد، احتمال دست دوم بودن و یا غیر اصل بودن محصول بالاتر خواهد بود.

در خصوص تشخیص دیسک و صفحه والئو اصلی و تقلبی و یا سایر برندهای معتبر باید حتما به کشور سازنده دقت کنید. والئو یک برند فرانسوی است بنابراین اگر مشاهده کردید، بر روی دیسک و صفحه والئو کشور چین ثبت شده است، این محصول، یک محصول تقلبی است. این روش و روش بررسی املای صحیح والئو از موارد بسیار مهم تشخیص دیسک و صفحه والئو اصلی است.

فرق دیسک و صفحه اصلی و تقلبی در چیست؟

دیسک و صفحه باید حتما متقارن باشد و دچار تاب نشده باشد. اگر محصول متقارن نبود به طور قطع یا تقلبی است و یا دست دوم است.

محصول باید حتما رنگ و شفافیت قابل قبول داشته باشد. اگر محصولات مختلف را بررسی نمایید، متوجه خواهید شد که کدام محصول اصلی است و کدام یک تقلبی. بنابراین بررسی رنگ محصول و مقایسه آن با سایر محصولات، می‌تواند به شما کمک کند.

یکی از نشانه‌های تقلبی بودن هر محصول این است که در تمام فروشگاه‌ها با یک بازه قیمتی خاص فروخته میشود، اما در یک فروشگاه با یک قیمت خیلی ارزان به فروش میرسد. ارزان بودن بیش از حد یک محصول بی دلیل نیست و باید به آن قطعه خودرو شک کنید. حتی اگر تقلبی نباشد، به احتمال زیاد دست دوم است که در جعبه نو به فروش میرسد. پس حواستان باشد که کیفیت را فدای قیمت نکنید و همیشه بازه قیمتی محصول را بررسی نمایید.

آیا محصولی که خریداری میکنید آدرس و شماره تماس دارد؟ آیا از محصول پشتیبانی میشود؟ این 2 مورد نیز بسیار مهم است. در واقع هر قطعه خودرو که به فروش میرسد باید بر روی آن علاوه بر نام برند، یک اطلاعات پشتیبانی نیز قرار داشته باشد. به عنوان مثال سایت، ایمیل، شماره تماس و یا آدرس از موارد مهمی هستند که یک یا دو مورد از آنها معمولا همیشه بر روی بسته بندی لوازم یدکی خودرو وجود دارد و شما از پشتیبانی پس از خرید برخوردار خواهید بود که برای لوازم یدکی غیر اصلی این امکان وجود نخواهد داشت.

در نهایت به عنوان نکته آخر در خصوص تشخیص دیسک و صفحه کلاچ اصلی با غیر اصلی باید به این نکته اشاره کنیم که همیشه از فروشگاه های لوازم یدکی معتبر خرید لوازم یدکی را انجام دهید و به مجوز فروشگاه دقت نمایید.

به طور کلی خرید لوازم یدکی خودرو از بازار چراغ برق تهران در خیابان ملت که به بازار لوازم یدکی تهران مشهور شده است، بسیار میتواند شما را هم در خصوص قیمت و هم در خصوص مقایسه برندها جلو بیندازد. اما اگر در تهران تشریف ندارید و یا اهل بازارگردی آن هم در خیابان بسیار شلوغ چراغ برق تهران نیستید، بهتر است به شما یک سایت جامع در خصوص خرید لوازم یدکی خودرو را معرفی کنیم تا دیگر نگران استعلام قیمت قطعات خودرو نباشید و به صورت غیرحضوری از یک فروشگاه لوازم یدکی خودرو لوازم و قطعات مورد نیاز خودروی خود را تهیه نمایید.

آریان یدک همان فروشگاه جامع لوازم یدکی خودرو است که با ورود به نشانی https://arianyadak.com برای شما در تمام ساعات شبانه روز در دسترس قرار دارد و می‌توانید قیمت دیسک و صفحه کلاچ انواع برندها و خودروها را در این سایت بررسی نمایید.

به طور کلی باتوجه به اینکه آریان یدک در بازار لوازم یدکی تهران واردکننده لوازم یدکی خودروهای چینی است، قیمت دیسک و صفحه خودروهای چینی را بسیار عالی به شما ارائه می‌کند. به طور مثال میتوانید قیمت دیسک و صفحه لیفان x60 را مشاهده نمایید. همچنین از برند معروف ام وی ام که بسیار متقاضی دارد، میتوانید قیمت دیسک و صفحه ام وی ام 315 را بررسی نمایید.

آریان یدک به شما تضمین اصالت کالا می‌دهد تا دیگر نگران خرید دیسک و صفحه کلاچ غیر اصل نباشید و با خیال راحت، محصول اورجینال خریداری نمایید.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها