رییس دفتر سیاسی جنبش حماس گفت: قطعنامه شورای امنیت نشان دهنده انزوای رژیم صهیونیستی است.
کد خبر: ۱۴۵۰۱۷۸

به گزارش جام جم آنلاین، «اسماعیل هنیه» رییس دفتر سیاسی جنبش حماس در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با وزیر امور خارجه کشورمان، اظهار داشت: از وزیرخارجه ایران به خاطر میزبانی گرم تشکر می‌کنم.

رییس دفتر جنبش حماس تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در صف مقدم حمایت از آرمان و ملت فلسطین ایستاده است. ما در حال گذر از یک‌مرحله تاریخی در روند مبارزه با رژیم صهیونیستی هستیم و نقطه عطف طوفان الاقصی است.

هنیه با بیان اینکه شش ماه از عملیات طوفان الاقصی گذشته است، گفت: مردم غزه مقاومت افسانه‌ای را پشت سر گذاشتند.

وی‌گفت: به رغم تمام هزینه‌های سنگینی که مردم غزه پرداختند، رژیم صهیونیستی در محقق ساختن تمام اهداف خود شکست خورده است و حمایت سیاسی در شورای امنیت بین الملل را هم از دست داده است.

وی افزود: قطعنامه شورای امنیت نشان دهنده انزوای رژیم صهیونیستی است.

رییس دفتر سیاسی حماس عنوان کرد: در قطعنامه‌ای که دیروز صادر شد، برخی کاستی‌ها وجود دارد. این قطعنامه بیانگر این است که رژیم صهیونیستی با انزوای بی سابقه‌ای رو به رو شده است که حاصل عملکرد مقاومت و حمایت امت اسلامی است.

هنیه خاطر نشان کرد: از رهبر انقلاب امام خامنه‌ای و رییس جمهور و مردم ایران تشکر می‌کنم. ان شاءالله در ماه رمضان، روز قدس را در پیش داریم. این روز در حالی فرا می‌رسد که نبرد ادامه دارد. مردم فلسطین با چالش مواجه هستند و امیدواریم امت اسلام در روز قدس حضور شجاعانه داشته باشد و گامی برای آزادی مسجد الاقصی باشد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها