استاندار آذربایجان شرقی در ارتباط تصویری با جلسه ستاد ملی تنظیم بازار به ریاست معاون اول رئیس جمهور، گزارشی از روند تامین و توزیع کالاهای اساسی در استان ارائه کرد.
کد خبر: ۱۴۴۹۶۸۲
نویسنده امین بیل ساز

جام جم آنلاین آذربایجان شرقی: مالک رحمتی از برپایی نمایشگاه‌های فروش بهاره در ۱۱ شهرستان استان خبر داد و گفت: همه اقلام اساسی به قیمت مصوب در این نمایشگاه‌ها عرضه می‌شود.

وی افزود: همچنین از امروز در ۶۰ غرفه در سطح استان، اقلام اساسی و میوه به قیمت مصوب عرضه خواهد شد.

وی درخصوص تامین گوشت مرغ نیز گفت: با برنامه‌ریزی انجام‌شده و افزایش جوجه‌ریزی تا ۶ میلیون قطعه در ماه‌های گذشته، در تامین و توزیع گوشت مرغ به قیمت مصوب مشکلی نداریم.

رحمتی افزود: در مورد گوشت قرمز هم واردات گوشت گرم از طریق استان انجام می‌شود و از نظر تامین گوشت قرمز هم مشکل خاصی نداریم.

وی ادامه داد: درخصوص نان هم با توجه به تقارن عید نوروز با ماه مبارک رمضان و برای جلوگیری از تراکم جمعیت، یک سوم از نانوایی‌ها در شیفت صبح و بقیه در شیفت بعد از ظهر فعالیت می‌کنند.

 با تاکید بر مساله نظارت بر تامین و توزیع کالاهای اساسی، گفت: سال جاری با محوریت بسیج اصناف و افزایش بازرسی‌های سازمان تعزیرات، اتفاق خوبی در حوزه نظارت افتاده که امیدواریم نتایج آن را در صحنه عمل شاهد باشیم.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها