واکنش‌ها به دیدار عجیب استقلال و پرسپولیس دربی سرکاری!

دربی سرکاری!

گزارش اتفاقات دیدار استقلال و پرسپولیس آماده و ارسال شده تا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به حاشیه‌های دربی ۱۰۳ پایتخت رسیدگی کند.
کد خبر: ۱۴۴۹۴۹۸

به گزارش جام جم آنلاین، دربی ۱۰۳ پایتخت بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس با اینکه نکته فنی خاصی نداشت؛ اما مطابق معمول خالی از حاشیه نبود. گزارش این مسابقه که با تساوی بدون گل به پایان رسید، صبح امروز (جمعه) توسط ناظران بازی به سازمان لیگ ارسال شده تا پس از آن برای رسیدگی در اختیار کمیته انضباطی قرار بگیرد.

بر اساس پیگیری خبرنگار تسنیم، پرتاب بطری و سنگ از سوی هواداران دو تیم به بازیکنان رقیب و همچنین برخورد سنگ پرتاب شده از سوی هواداران پرسپولیس به سمت کمک داور در گزارش ناظران وجود دارد. پرتاب ترقه و مواد منفجره بخش دیگری از گزارش اتفاقات دربی ۱۰۳ است که کمیته انضباطی درباره آن تصمیم خواهد گرفت.

نکته دیگر ذکر شده در گزارش، فحاشی تماشاگران به بازیکنان و مربیان تیم رقیب است که باید کمیته انضباطی به آن رسیدگی کند. در این بخش هواداران پرسپولیس شعار‌های تندی علیه مهدی هاشمی‌ نسب مربی استقلال سر دادند که ظاهراً در گزارش به آن اشاره شده است.

حرکت صالح حردانی مدافع استقلال در تهییج هواداران این تیم برای پرتاب اشیاء به سمت هواداران که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده، در گزارش ناظران بازی دیده نمی‌شود. این موضوع که با شکایت باشگاه پرسپولیس نیز همراه شده، جزو مواردی است که کمیته انضباطی با استناد به فیلم‌های منتشر شده و همچنین مستندات باشگاه پرسپولیس به آن رسیدگی خواهد کرد و ناظران بازی اشرافی روی این صحنه نداشتند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها