دستاوردهای اقتصادی سفر رئیس‌جمهور به خوزستان را بررسی کرده‌ایم

افتتاح ابرپروژه‌ها درسرزمین طلای‌سیاه

احمد با این درخشش، دوباره به تیم‌ملی بازمی‌گردد؟

پیام واضح نوراللهی به قلعه‌نویی

درروزهای دور ازتیم‌ملی، احمد نوراللهی درالوحده چنان خوش می‌درخشد که گویی می‌خواهد حصار دوری ازپیراهن ملی را بشکند. قبل از جام ملت‌های قطر، او وقتی متوجه شد درلیست۱۸نفره تیم‌ملی برای دیدارباهنگ‌کنگ درمقدماتی جام جهانی۳۰۳۶ حضور ندارد، بدون آن‌که با مربیان یا مسئولان تیم‌ملی هماهنگ کند،چمدانش را برداشت و اردوی تیم‌ملی را ترک کرد.
کد خبر: ۱۴۴۸۴۳۸
نویسنده سعید اکبری - گروه ورزش
 
رفتاری که با واکنش بخش رسانه‌ای تیم‌ملی نیز مواجه شد:«به منظورحفظ اتحاد تیمی ودرپی رفتار غیرحرفه‌ای احمد نوراللهی و با تصمیم کادر فنی، این بازیکن از تیم‌ملی کنار گذاشته شد.»
این بیانیه روز ۲۶ آبان منتشر شد وهیچکس تصورنمی‌کردکمتر از۴ ماه بعد،افکار عمومی از امیر قلعه‌نویی بخواهد احمد را دوباره بازگرداند.ماجرای نوراللهی و تیم‌ملی مبهم است. عده‌ای می‌گویند امیر از اولین جلسه تمرینی با تیم‌ملی به نوراللهی باور نداشت و در طول تمرینات نیز این موضوع، کاملا مشهود بود. بدون شک نوراللهی در لحظه چنین تصمیمی نگرفت و انگار همه چیز از گذشته آغاز شده بود. البته که رفتار این بازیکن جای دفاع نداشت و بارها اتفاق افتاده بازیکنان نامی به دلیل آنچه که سلیقه مربی خوانده می‌شود، روی نیمکت نشسته‌اند. مورد واضح آن نیمکت‌نشینی علی دایی در زمان مربیگری محمد مایلی‌کهن در تیم‌ملی بود اما دایی هیچوقت دست به چنین اقدامی نزد. 
   
پاسخ احمد
نوراللهی از زمان ترک تیم‌ملی لام تا کام حرف نزده. می‌گویند او به دوستان نزدیکش گفته بود فوتبالست اگر حرفی دارد، باید در زمین بزند وحالا اوبه طورشفاف وواضح، حرفش را در زمین بازی می‌زند. احمد جدا از گلزنی و درخشش در دیدارهای تدارکاتی نیم‌فصل، در۱۰مسابقه رسمی اخیرشان هم فوق‌العاده کار کرده و توانسته ۶ گل به ثمر برساند،۴ پاس گل بدهد و روی دو گل دیگر تاثیرگذاری مستقیم داشته باشد.او شب گذشته هم در دیدار نیمه نهایی جام بانک اسلامی ابوظبی، استثنایی کار کرد و برابر تیم الوصل صدرنشین لیگ امارات توانست یک گل بزند و یک پاس گل بدهد.الوحده در سال جدید میلادی سه بازی در لیگ امارات کرده که احمد در هر سه مسابقه گلزنی کرده است. در دیدار با الشارجه که یک بر یک شد، گل زد. در دیدار با البطاح در زمین حریف که ۲ بر یک برنده بودند، گل اول را به ثمر رساند. در بازی مهم مقابل الجزیره که ۳ بر ۲ بردند، گل اول را وارد دروازه حریف کرد. 
   
نوراللهی فعلا در بلک لیست
با مانوری که رسانه‌ها روی درخشش نوراللهی داده‌اند، کم‌کم فشار روی قلعه‌نویی برای بازگرداندن او بیشتر می‌شود. امیر به تازگی وقتی باسوالی درباره درخشش این بازیکن مواجه شد، گفت:«نوراللهی از نظر فنی هیچ مشکلی نداشت. او در همه اردوهای ما حضور داشت و بازی هم کرد،اما رفتاری داشت که فعلاً....!» قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که ممکن است احمد را دوباره دعوت کند، جواب داد:«توکل بر خدا!»که این جمله کوتاه شایعات را درباره بازگشت دوباره این بازیکن قوت بخشید. البته سعید الهویی هم بعد از جام ملت‌ها در مصاحبه‌ای به کنایه گفت:«آنهایی که همراه تیم‌ملی نبودند یا از نظر اخلاقی مشکل داشتند یا از نظر فنی» که کاملا مشخص بود منظورش به خط خوردن احمد نوراللهی است. 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها