باز هم داستان اخاذی از طریق فیلم سیاه

با دستگیری 2 مرد اخاذ و به دست آمدن تصاویر زنان و دختران جوان در منزل متهمان که به قصد اخاذی نیم میلیارد تومانی ، سی دی غیراخلاقی از مدیر فروش یک شرکت بازرگانی تهیه کرده بودند، تحقیق در این زمینه آغاز شد.
کد خبر: ۱۴۴۸۴۱

چندی پیش مدیر فروش یک شرکت بازرگانی به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران مراجعه و از 2 مرد به قصد اخاذی نیم میلیارد تومانی شکایت کرد.

سی دی سیاه برای اخاذی کلان

شاکی در تشریح ماجرا گفت: چندی پیش با زنی در یکی از شهرستان های کشور آشنا شدم و او را به عقد موقت خود درآوردم. چند روز پیش وقتی در محل کارم بودم یک بسته پستی به دستم رسید که حاوی یک سی دی به همراه یک برگ کاغذ بود که روی آن نوشته شده بود «اگر می خواهی این سی دی را تکثیر نکنیم باید 500 میلیون تومان پرداخت کنی.»
شاکی ادامه داد: پس از بررسی موضوع متوجه شدم ، از ارتباط من با زنی که به عقد موقت خود درآورده ام ، فیلمبرداری شده است ؛ روز بعد نامه دیگری مبنی بر پرداخت پول درخواستی به محل کارم ارسال و تلفن های پی درپی از سوی مردان ناشناس آغاز شد.

کشف تصاویر دختران جوان از منزل متهم

به دنبال این شکایت ، کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران جستجوی ویژه ای را برای یافتن مردان اخاذ آغاز کردند تا این که پی بردند، آنها در یکی از شهرهای غربی کشور زندگی می کنند. به این ترتیب کارآگاهان با کسب مجوز قضایی به آنجا اعزام و در پی عملیات ضربتی موفق به دستگیری 2 مرد اخاذ شدند و آنها را برای ادامه تحقیقات به اداره آگاهی پایتخت انتقال دادند. تحقیق ادامه دارد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها