نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با بیان اینکه تمام تلاش دشمن در ناامیدی و عدم حضور مردم در انتخابات پیش رو است، گفت: انتخابات رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی و راه اصلاح کشور است.
کد خبر: ۱۴۴۷۱۳۸

حجت الاسلام والمسلمین "اله نور کریمی تبار در آیین رزمایش فرهنگی " م مثل مصطفی (با موضوع انتخابات)" در محل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) شهر ایلام اظهار کرد: هر جامعه‌ای با بی‌تفاوتی نسبت به سرنوشت خود به راحتی طعمه دشمن خواهد شد، امروز دشمنان نظام و انقلاب تمام تلاش خود را برای عدم حضور مردم در انتخابات تبلیغ می کنند.

وی با تاکید بر اینکه اگر کسی مغلوب شدن در برابر تبلیغات دشمن در انتخابات شرکت نکند، در واقع آینده خود و کشور را رها کرده است، افزود: پاسخ به چرایی ضرورت حضور در انتخابات نیازمند مقایسه وضعیت کشور قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام بیان کرد: سنت خدواند متعال این است که اگر شکر گذار نعمت ها باشید نعمت هایتان افزایش می یابد اما اگر کفران نعمت کنید دچار عذاب می شوید، ما باید به این درک از واقعیت برسیم و دریابیم که جمهوری اسلامی در این مدت برای ایران ما چه چیزهایی به ارمغان آورده و از کدام نقطه به کجا رسیده ایم.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار اضافه کرد: باید به یاد بیاوریم که پیش از انقلاب چه رابطه‌ای با آمریکایی‌ها داشتیم و چگونه ذلیل دست آنها بوده و از ما حق توحش می‌گرفتند.

امام جمعه ایلام: مردم با حضور حداکثری در انتخابات دشمنان را مایوس خواهند کرد

وی خاطرنشان کرد: نباید فراموش کنیم وضعیت معیشتی مردم قبل از انقلاب چگونه بود، ما مردم تحقیر شده بودیم، امام راحل آمدند و ما را در این جایگاه رفیع قرار دادند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام تاکید کرد: امروز ولایت فقیه در راس حاکمیت ما است، تمام دشمنان و منافقان در خارج و داخل نتوانستند کوچکترین نقطه خاکستری در زندگی ایشان پیدا کند کسی که همواره با تدابیر و رهنمودهایش جرات هر گونه تهاجم دشمنان را از کشور دور نگاه داشته است.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی با اقتدار در سراسر جهان در حال نورافشانی است و قدرت خود را در تمامی عرصه ها و رقابت با کشورهای صاحب نام ارائه می دهد، تصریح کرد: پیشرفت‌های علمی، پژوهشی ایران اسلامی در بسیاری از حوزه ها در دنیا پیشتاز و چشمگیر است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند همه باید در انتخابات شرکت کنند، انتخابات رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی است و راه اصلاح کشور انتخابات است، گفت: اینکه جمهوریت ما با انتخابات معنا پیدا می‌کند و تا الان هم مردم به‌خوبی این نقش را ایفا کرده‌اند، برای دشمن بسیار دردناک است، دشمنان از مدت‌ها قبل تبلیغات راه انداخته‌اند که مشارکت مردم را کم رنگ کنند اما راه به جایی نخواهند برد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام تاکید کرد: همه کسانی که دل در گروی انقلاب اسلامی دارند و حتی کسانی که ایران برای آن‌ها ارزش دارد، روز یازدهم اسفندماه پای صندوق های رای حضور پیدا کرده و به شایسته‌ترین گزینه‌هایی که وجود دارد رأی بدهیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها