استاندار زنجان گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات موجبات یاس و ناامیدی دشمنان نظام جمهوری اسلامی است،از این رو باید این موضوع را جدی بگیریم.
استاندار زنجان گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات موجبات یاس و ناامیدی دشمنان نظام جمهوری اسلامی است،از این رو باید این موضوع را جدی بگیریم.
کد خبر: ۱۴۴۴۶۳۱
به گزارش جام جم آنلاین زنجان،محسن افشارچی ، اظهار کرد: انتخابات سرنوشت مردم و توسعه شهر را تحت شعاع قرار می‌دهد و بسیار حائز اهمیت است از همین رو مردم باید با دقت و سنجش نماینده‌ها، پای صندوق‌های رای بیایند. وی ادامه داد: خدمت را باید با خدمت مقایسه کنیم، انعکاس خدمات و اقدامات انجام شده دولت در بخشهای مختلف، باعث می‌شود مردم حس مثبتی به سیستم اجرایی کشور داشته باشند. افشارچی با تاکید بر اینکه باید در حاکمیت افرادی باشند که به توان مردم باور داشته باشند، تصریح کرد: آن چه برای مردم مسئله است این است که در قالب مردم‌سالاری در جمهوری اسلامی افرادی که انتخاب کردند در دسترس باشند تا عموم به این مردم‌سالاری باور داشته باشند. وی با بیان اینکه مردم در زمان شاهنشاهی طاغوت در سرنوشت خود سهیم نبودند، افزود: حاکمیت مردم را در انتخاب سرنوشت خود دخالت نمی داد و مردم آگاهی قابل قبولی از وضع حاکمیت نداشتند. استاندار زنجان با تاکید بر اینکه رهبری امام خمینی(ره) سیستم را تغییر داد و یک حاکمیت اسلامی به نفع مردم و با مشارکت مردم ساخت، گفت: انقلاب اسلامی عزت را به ما داد بنابراین باید برای خدمت به مردم در کنار صبر و شکیبایی بیشتر تلاش کنیم تا مردم بیش از گذشته به آینده امیدوار باشند. افشارچی با بیان اینکه پس از انقلاب به شکوفایی و زندگی سالم دست یافتیم، ادامه داد: مقایسه پیشرفت و توسعه شهرها و میزان برق و گاز رسانی در روستاها با گذشته نشان می‌دهد که انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیاری را به همراه داشته است. وی با بیان اینکه اگر به خود باور داشته باشیم هر اقدامی را با موفقیت به ثمر می‌رسانیم، افزود: انقلاب به همه ما اعتماد به نفس و عزت داد و هر جایی که نظام مردمی شد به موفقیت و پیشرفت رسیدیم. وی با بیان اینکه مشارکت مردم یک نعمت تلقی می‌شود و باید قدردان آن باشیم، ادامه داد: انقلاب به ما شریک شدن در سرنوشت را هدیه داد. وی تاکید کرد: ارزش شرکت در انتخابات کمتر از ارزش انرژی هسته‌ای و ساخت موشک نیست. انتخابات در تمام بخش‌های مدیریت شهر و کشور تاثیر دارد و به همین دلیل سازوکار انتخاباتی بسیار مهم است. افشارچی با تاکید بر اینکه یکی از اقدامات ضروری امروز تبیین ماهیت انقلاب اسلامی به نسل جدید است، تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی تلاش دارند تا به انحای مختلف به اعتقادات ملت ایران ضربه بزنند. باید بار دیگر اتحاد ناگسستنی و پرشور مردم را در صحنه راهپیمایی، به نمایش بگذاریم.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها